Цікаві люди: webmozg

546

Сьогодні в рубриці «Цікаві люди» відповіді на мої питання прислав мені дизайнер на ім’я Максим, а в мережі більш відомий як webmozg. Людина який відучився в шкільному віці в художній школі, потім встиг попрацювати в міліції на посаді старший слідчий, попутно заочно закінчив Санкт-Петербурзький Університет МВС РФ. Ну, а потім випадково потрапив на сайт free-lance.ru, де зрозумів, що з тими знаннями, які отримав в художній школі він може заробляти більше, ніж на посаді старший слідчий.

І так зустрічаємо webmozg в рубриці «Цікаві люди».

1. Хто ви, чим ви займаєтеся, і т. д …?

Назвали мене Максим, від латинського слова «максимус», що означає «найбільший», але це далеко не так. Хотіли назвати Гліб, але передумали, зі слів матері. У мене зараз немає своїх проектів, за винятком блогу фрілансера, мій особистий блог, який присвячений вебдизайні і просто моїм думкам, плюс зараз в активній розробці студія creativecriminals.ru. Ось і всі мої сайти в даний час, раніше, приблизно півроку тому було ще 6 сайтів, «дорослої» тематики, які успішно продав, так як набридло. Основне заняття і джерело доходу, це вебдизайн та комп’ютерна графіка. Фрілансер вже більше 4 років, чим і як займався до цього, можна прочитати на моєму блозі сторінку «Про мене». Від своєї роботи фанатію і дуже люблю, за час фріланса отримав чорний пояс по Фотошопу і освоїв кунг-фу вебдизайну на досить хорошому рівні, хоча мені ще вчитися і вчитися. До речі, 16 грудня мені 31 рік, старію. Що ще про мене: запальний, заводжуся з моментально, але і різко відходжу, часто лінуюся, з-за чого не можу похвалитися яхтою або мерседесом, шалено волелюбний, не терплю навіть найменшого вторгнення в моє особисте простір, але при цьому дуже товариський. Фріланс розглядаю не як заробіток, а як філософію. Цілі заробити мільйон – ні, так я розумію, що багато грошей добре, але робити гроші метою життя, це не моє. Одружений, двоє дітей. Вообщем якщо вам потрібен складний і досвідчений дизайнер, звертайтеся.

2. Покажіть ваш робочий стіл і якщо не складно опишіть ваш комп’ютер(и).

Ну ось я за роботою.

Величезний стіл дістався від друзів, хотіли викинути

Основний робочий час сиджу за цим столом. Процесор Intel Celeron, жорсткий диск на 250 гигов, там в основному музика, і дві папки freelance і work для роботи. Відеокартка на GeForce 256 mb оперативної пам’яті 4 гіга, хз що ще. Взагалі комп’ютера, роки 3, збираюся міняти.

Другий апарат ноутбук eMachines G730 гарний апарат, використовую вночі, коли у мене відростають ікла і я покриваюся шерстю. Жарт.

3. Чому саме дана комплектація?

Якщо чесно, взагалі нічого не розумію в залізяках. Прийшов у магазин, попросив «Новий» і купив. Знаю, що відеокарта GeForce це круто тому прошу шо б вона в комплекті була.

4. Яке програмне забезпечення ви використовуєте і чому?

На обох апаратах стоїть Windows XP.
Постійно користуюся наступними програмами:

 • Браузер Firefox і Google Chrome
 • Поштовий клієнт Mozilla Thunderbird
 • Аською не користуюся, тільки Skype
 • KeePass для зберігання паролів, всім рекомендую
 • Foobar2000 слухаю їм музику коли працюю
 • Photoshop, Illustrator
 • Notepad++
 • Evernote для синхронізації інформації між компом і ноутом
 • BitComet для… хз навіщо, вороги поставили
 • Avira – просто так, спитися спокійніше
 • GOM Player для перегляду відео

5. Ці програми допомагають вам робити свою роботу краще та економлять ваш час?

Photoshop і Illustrator – моя роботи, відкриваються в першу чергу. Foobar2000 – обожнюю даний плеєр, раніше стояв АйТюнс, але він сволота багато пам’яті жере. Я взагалі меломан.

6. Якщо ви надаєте якісь послуги, то саме час про них написати тут.

Читайте мій блог, я там лаюся матом, читайте мій твіттер. Якщо вам потрібен професійний дизайн для блогу чи сайту, це до мені і моїй команді, де є верстальники, програмісти, ілюстратори.

Успіхів вам і любите людей.

А забув проспамить посилання neolot.com кращий верстальник всіх часів і народів.