Цілі та діяльність благодійного фонду «Ініціатива в ім’я майбутнього

4-4-2018

Благодійна діяльність була і залишається вкрай важливою і життєво необхідною темою. Подібна діяльність рятує життя, допомагає людям похилого віку, хворим та малозабезпеченим, дарує дітям шанс отримати гідну освіту.
У всіх країнах присутні благодійні організації, і Україна не стала винятком. На її території існує і активно працює організація «Ініціатива в ім’я майбутнього». Створив цей фонд знаний в країні бізнесмен Ігор Янковський, докладніше про біографії засновника та його діяльність можна прочитати на офіційному сайті організації.Рекомендую почитати источник

Чим займається благодійний фонд
Благодійна організація створювалася на добровільних засадах ініціативних однодумців. Фонд надає підтримку талановитої молоді країни і працює відразу за декількома напрямками. Серед благодійних програм присутні:

Освітньо-наукові. Найкраще вкладення капіталу – це інвестиції в освіту дітей. Якщо недавно це поширювалося тільки на батьків, то сьогодні допомога обдарованим дітям, талановитим студентам та молодим вченим і надає благодійний фонд.
Історико-культурні. Основні цілі цієї програми спрямовані на підтримку культури та духовної спадщини, відновлення історичних пам’яток і цінностей.
Екологічні. Займаються охороною заповідників і навколишнього середовища.
Медико-реабілітаційні. Фонд всіляко підтримує здоровий спосіб життя, бере участь у розвитку спортивної діяльності та туризму, виступає за удосконалення системи охорони здоров’я, виділяє гроші на реабілітацію інвалідів, ветеранів, безробітних та малозабезпечених.
Як працює організація
Діяльність благодійного фонду заснована на кількох важливих принципах:

незалежність;
інноваційність;
прозорість;
ефективність;
законослухняність;
відповідальність;
самоідентифікація.
Всеукраїнська організація «Ініціатива в ім’я майбутнього» завжди відкрита для співпраці з усіма, хто підтримує і поділяє цільову діяльність фонду. За всю історію своєї діяльності організація Ігоря Янковського з успіхом реалізувала безліч ефективних і цікавих проектів. Всі вони внесли неоціненний вклад в культуру і освіту країни, що допомогло молодим талантам реалізуватися та стати відомими по всьому світу. У проекті фонду ще багато цікавих і значущих ідей, здатних вплинути на розвиток суспільства і країни.