Твоя доля – пять років.

303

Приблизно рік, може трохи більше тому, на роботі сталося НП. Намагалися вкрасти продукцію вартістю 150000$. Причому все відбувалося як в голлівудських бойовиках. Організована крадіжка, гонитва і як фінал биття осіб про капот машини.
Тепер докладніше. Працювали ці люди сміливо і рішуче. Для початку “завербували” одного заступника начальника складу.
Вербування пройшла за цікавим сценарієм, спочатку йому знайшли секретарку, а потім вона затягла його в ліжко. Як потім з’ясувалося, за кермом вантажівки, який намагався вивезти продукцію зі складу був чоловік цієї секретарки.

Після того як зам вже був на гачку, йому запропонували взяти участь у крадіжці, а так само отримати свою частку.
Все що йому треба було, так це офіційно оформити навантаження машини. Заступник складу, все зробив правильно, оформив через систему прийняття замовлень, і дозволив навантаження машини.
Попалися вони тільки на одному, хлопчина який завантажував цю машину, звернув увагу, що в системі прописано 17 місць, а насправді у вантажівку містилося лише 14, поки він питав начальника зміни, що робити, водій вантажівки не запідозрив лагідний, швидко сів у машину і рвонув з місця.

Начальник зміни, встиг швидко орієнтуватися і доповів в службу безпеки. З різницею в 10 хвилин вслід за вантажівкою виїхали машини служби безпеки. Пізніше підключилися і міліціонери з мигалками. Вантажівку зупинили швидко, і поки міліція повільно і хоча не вилазила зі своїх машин, хлопці зі служби безпеки вже били особи про капот машини водія вантажівки і його напарнику.

Ще до того, як клацнули наручники, водій вантажівки здав своїх подільників службі безпеки компанії, а саме заст. начальника складу, і як не дивно і свою дружину.

Підсумок всього цього, водія посадили, дружина теж отримала що то умовно, заст. начальника звільнили і він потрапив на 5 років, хлопчину який завантажував машину і перший побачив не лагідний, теж звільнили.

Вся ця історія лише передмова, про те що зараз діється на роботі, саме про те, які права отримала служба безпеки компанії і що на сьогоднішній день вони творять я розповім у наступних постах.

Анонс:
Наступний пост буде називатися: “Продай секрет”, в якому я напишу про те як служба безпеки, пропонувала мені гроші у вигляді премії, що б я розповів як можна обійти перевірку продукції, що дозволяє вивезти зі складів більше, ніж замовлено.

Так що не пропустіть, і підпишіться на RSS.