Twitter може бути небезпечним місцем.

337

Twitter стає схожим на не благополучні міські райони, а може навіть на нетрі.
Якщо добре придивитися, ви побачите неприємних людей, які чекають, щоб обдурити вас, або заманити вас в будь-яку аферу.

Twitter -став дуже популярним, зібрав величезну кількість людей різних інтересів під крилом цього сервісу, але й шахраї не залишилися осторонь. Цей сервіс їх теж привернув, як один із способів обдурити і яким способом змусити нас розщедритися.
Отже, як захистити себе?

Захист від твіттер шахраїв проста і доступна для всіх. Не треба, для такого захисту наймати загін спецназу, комп’ютерних фахівців з безпеки. Насамперед, здоровий глузд, як якщо б ви перебували в реальному світі.
Найпростіший спосіб захистити себе від обману і шахраїв це дотримуватися наступні поради по Twitter безпеки.

1. Надійний пароль до вашого облікового запису. Ніколи не давати свій пароль кому небудь. І це важливо. В інтернеті зараз з’явилася величезна кількість різних Твіттер сервісів, які іноді просять реєстрацію на них, це ваш логін та пароль. Чи можна довіряти таким сайтам? Подумайте перш дати цим сайтам свій логін і пароль від Твіттера.

2. Ніколи не давайте особисту інформацію про вас. Якщо хто-то вас не знаючи, просить ваше повне ім’я, домашня адреса, номер телефону або навіть адресу електронної пошти, ігноруйте такі прохання. Багато останнім часом малюють і завантажують свої фони для Твіттера, і на багатьох таких фонах, можна зібрати досить багато інформації про «жертву». Подумайте перш ніж покрасуватися перед друзями своїм новим фоном на Твіттері. Не йде в мережу особиста інформація про вас?

3. Спілкуючись в Твіттері з різними не знайомими людьми, ні коли не домовляйтеся про зустрічі в реалі і не погоджуйтеся на такі зустрічі. Навіть якщо ви спілкуєтеся з людиною вже багато часу, і вам здається, що ви знаєте про нього майже все.

4. Зображення можуть сказати багато чого. Twitter профілі користувачів картинка яких відображає прекрасну блондинку в бікіні, яка виглядає як ніби зійшла зі сторінок журналу мод, і намагається заговорити з вами познайомиться, а так само дізнатися про вас більше. Уникайте таких друзів, і знайомств. Як правило, реальні, нормальні люди не поставлять таку картинку. Швидше за все цей обліковий запис належить шахраям, які спробують надалі тягнути вас в якусь аферу, де ви позначені як жертва.

5. Якщо вам прийшло повідомлення, відповідайте ввічливо — особливо, якщо ви не знаєте відправника повідомлення. Не потрібно давати кому-то причини для помсти. Божевільних вистачає.

6. Не натискайте на посилання отримані в твіттері, від людей, яких ви не знете, особливо якщо вони не з вашого списку. Швидше за все, це можуть бути посилання на шкідливі програми. Подумайте самі, прийшла посилання, ви на неї перейшли, сайт, на який ви потрапили, попросив вас встановити який-небудь компонент на комп’ютері, для того, що б переглянути вміст цього сайту. А в кінці ви розумієте, що підхопила якийсь вірус, або дозволили шахраєві заволодіти вашим комп’ютером.
А потім вам мило запропонують, якщо хочете позбутися цього, заплатите.
P. S

  • Тільки не треба мудрувати і будувати з себе великих фахівців у комп’ютерному софті або у вірусах, а так само доводити, що ваш антивірус кращий з усіх. Шахраї теж зовсім не лохи, і якщо вони продумали такий розлучення і викачування грошей зі своїх жертв, то повірте вірус і софт вони подбають написати, що «комар носа не підточить»

7. Пам’ятайте, що це інтернет. Він ніколи не йде і не пропаде. Так що якщо ви щось сьогодні написали, це піде в архів, який завжди можна потім знайди і перечитати. І саме так, можна буде отримати про вас будь-яку інформацію, яку ви коли-небудь писали, не думаючи, що це коли-небудь може бути використане проти вас, вашими ж конкурентами на приклад.

8. І якщо ви дійсно хочете відчувати себе безпечно, зробіть свій аккаунт в Твіттері приватним, і набирайте туди саме тих хто вам цікавий, а не всіх підряд, аби збільшити цифри на лічильнику.

Twitter-це дивовижний інструмент комунікації. Не бійтеся використовувати його в повній мірі. Просто використовуйте здоровий глузд і застосовуйте ці елементарні правила безпеки.