Twitter плагіни для Firefox

270

Що таке Twitter, а так само що таке Firefox я розповідати не буду. Тільки у самого ледачого блогера немає облікового запису в Твіттері.
Нижче я перерахую плагіни, які можна встановити до вашого браузеру Firefox, для зручної роботи з твіттером.
До речі, якщо ви не знаєте, то я теж в твіттері.

Ну, що ж ось самі плагіни для твіттера.

TwitterFox. Дуже зручна річ для оперативного спілкування в Twitter. Після установки і настройки, яка не викличе проблем ні в одній домогосподарки, в правому куті браузера з’явиться блакитний значок літери «t». Парою клацань мишки ви зможете подивитися френдстрічку, повідомлення «Replies» і «Messages» (відкриті та приховані звернення до вас), додати «Твіт» і посилання на переглядається вами сторінку. Можна зареєструвати кілька «щебетунов», швидко і зручно перемикатися між ними. Фактично весь функціонал Twitter’а a представлений в цьому маленькому і зручному додатку до Firefox. Не випадково його рейтинг серед завантажуваних доповнень дуже високий. Сам ним користуюся і всім рекомендую.
Power Twitter. Додає функціональності вашій стрічці Twitter a при перегляді в браузері. Дозволяє дивитися зображення і фотографії, не переходячи по посиланнях, які він, до речі, відображає в більш наочному вигляді. Також буде корисний тим, хто зареєстрований на Facebook. При наведенні покажчика миші на картинку твиттерянина повинен показувати його повідомлення, але у мене чомусь відображає «абракадабру». Дуже зручно вставляти в пост фотографії, просто натисніть «Post Photo». Ця кнопка знаходиться під словами «What are you doing?». Там же буде ще одна кнопочка «Shorten Link» – для скорочення посилань.

Twitter Bar. Після установки можна відправляти пости в Twitter з адресного рядка Firefox.

Twitzer. Дозволяє писати повідомлення в Twitter, що перевищують обмеження в 140 символів. Просто вставляється в кінець «Твитта» ссилочку на повний примірник вашої повісті.

Twitthat. Встановивши цей додаток, ви можете зробити з Twitter’а a якусь подобу закладок. Дуже зручно, просто клікаєте на сторінці правою кнопкою миші, вибрати «Twit That!» і відправляєте посилання на сторінку зі своїми коментарями в Twitter. Якщо лінь щось писати, є заздалегідь попередньо підпису, правда, англійською. Але це не біда, можете додати ще 10 своїх, на улюбленому мовою.

Feedly Reader
. Непогане доповнення до Firefox для читання RSS. Якщо, читаючи, ви знайшли щось цікаве, можна відразу відправити у Twitter і ще кілька мереж.

Twitter search
. Пошуковий плагін. Додає пошук по Twitter.