Twitter терміни, які треба знати

315

З розвитком сервісу Twitter, з’явився цілий ряд термінів, пов’язаних з нашим повсякденним щебетанням. Ось список з визначеннями найбільш часто використовуваних і важливих термінів, які ви повинні знати.

@reply: @ Відповідь: Це означає, що Ви відповідаєте конкретно обраному користувачеві.

140 character limit: Це те що відіграло важливу роль у формуванні культури Twitter, а саме обмеження в 140 символів

DM: Пряме сполучення — еквівалент електронній пошті, з обмеженням у 140 символів. Вони можуть бути відправлені тільки тим людям які підписані на ваш твіттер. Іноді буває, що надіслати пряме повідомлення не можливо вашим фоловерам, з-за того, що вас внесли список як спамера.

Drunktwittering/Dweet: Коли Джек Деніелс, бере на себе управління вашим акаунтом!

Failwhale: логотип у вигляді птаха-кита, який з’являється, коли з twitter’ом стався збій. Це не відбувається часто, так що такий логотип з’являється рідко .

Feed: повідомлення, яке ви отримуєте, як правило, називають твіттер канал (канал).

Followers: Послідовники: люди, які підписані на ваші твіти, ті хто їх читають

GET username: Отримати ім’я користувача: Отримує Tweet, останнім відправлене повідомлення від цього користувача.

Hashtags: Hashtags є скороченнями, які позначають групу популярних тем. Наприклад #ff Fraiday Follow, #Apple, #Google, #Yandex. В цілому тегів дуже багато, і якщо вам не зрозумілий якийсь з них напишіть того, хто опублікував не зрозумілий для вас тег і попросіть пояснити значення його вам.

Microblog: термін, використовуваний в платформі Twitter, який представляє собою унікальну суміш блогах та миттєві повідомлення.

RT/Retweet: Якщо що-небудь опубліковане вами в твіттері, здасться вашим фоловерам цікавим, то вони обов’язково ретвитнут вашу запис. Так само написати що то в твіттер, ви мовете попросити ваших послідовників, ретвітнути вашу запис ось таким тегом RT або RT Please…

Search: Пошук: search.twitter.com ви можете знайти Tweets за конкретними ключовими словами.

TinyURL: самий популярний сервіс скорочення посилань. Сержис дуже корисний, так як при обмеженні ж 140 символом, повідомлення мовет не відправиться тільки із за того, для посилання довга. І тут на допомогу приходить даний сервіс який «стисне» ваше посилання.

Ось на приклад, посилання даного посту без «стиснення» виглядає ось так:
http://vsego.wordpress.com/2010/02/03/twitter-terms/

А після використання TinyURL:
http://tinyurl.com/yle42u9


Якщо є ще якісь терміни, які ви знаєте і вони не увійшли у даний пост, пишіть в коментарях, не забувши вказати їх позначення.


Якщо вам сподобався пост ретвитнете його

Сподобався пост, підпишись на RSS, або на E-mail
Я в твіттері.Реклама на блозі