Типові помилки в SEO

350

Search Engine Optimization (SEO) може виявитися досить складним процесом, особливо якщо ви не дуже знайомі, або навіть фахівець у цьому. Багато SEO новачки, і навіть деякі фахівці, як і раніше здійснюють одні й ті ж помилки, коли намагаються використовувати SEO в своїх проектах, щоб отримати результати, які вони хочуть для ранжирування сторінок свого сайту.
Давайте розглянемо найпоширеніші помилки допускаються як і новачками так і фахівцями в цій області. Навіть якщо те, що тут буде написано ви і так знаєте, то все одно ще раз прочитати та пригадати вам не зашкодить, а радше допоможе.

Неправильне або недоречне використання ключових слів.
Багато людей намагаються використовувати популярні або загальні ключові слова, з тим щоб залучити відвідувачів на свій блог, незалежно від того, що ключові слова, які вони використовують іноді взагалі не мають жодного відношення до блогу. Ви зможете генерувати трафік за допомогою такого методу, але так як ви не даєте відповідного контенту на основі ключових слів по яких люди знайшли ваш блог, то відвідувачі такого блогу незабаром перестануть заходити до вас, і як результат всі ключові слова якими ви просуваєте ваш блог якогось результату не дадуть. Так що ви просто залишилися ні з чим. Уникайте цього методу, спробуйте зосередитися на використанні справжніх релевантних ключових слів.

Надмірне використання ключових слів.
Інша помилка, яку роблять люди, коли вони намагаються оптимізувати свій блог коли використовують надмірно величезна кількість ключових слів. Вони вважають, що, перевантажуючи їх зміст блогу з вибраними ключовими словами, вони зможуть обдурити пошукові системи і поліпшити ранжування сторінок свого блогу в цьому процесі.
На жаль, це хибний спосіб просування. У пошукових систем є можливість виявити, таке надмірне використання ключових слів, і вважати це за «спам». І якщо таке станеться, то ваш блог поплатиться вильотом з індексу пошукової системи.

Занадто багато графіки.
Майте на увазі, що пошукові системи при індексації вашого блогу шукають насамперед контент, вони не запрограмовані на пошук графіки, так що створення графічних багатих блогів не дасть перевагу вам перед іншими блогами з точки зору пошукової оптимізації. Насправді це може мати протилежний ефект. Оскільки пошукові системи не запрограмовані шукати графіком, вони можуть обійти ваш блог, надавши сторінках вашого блогу більш низький рейтинг.


Вмійте, уникати таких SEO помилок!


Читайте також:
Bing SEO-як оптимізувати свій блог під Bing.
Розкручуємо сайт знайомств з допомогою Digg.
Як отримати 100 відвідувачів в день на блозі

Сподобався пост, підпишись на RSS, або на E-mail
Я в твіттері. Реклама на блозі