У Британії зявився Твіттер-кореспондент

385

Британський телеканал Sky News ввів нову посаду — твіттер-кореспондент. Про це пише Guardian з посиланням на TechCrunch UK. «Твиткор» буде займатися не тільки публікацією заголовків новин, але й пошуком тем для сюжетів.

В електронному повідомленні, яке отримали співробітники Sky News і фрагмент якого призводить TechCrunch, йдеться про феномен Твіттера: все частіше про важливі новини стає відомо завдяки цьому сервісу мікроблогінгу. Серед недавніх прикладів — трагедія в Альпах, катастрофа літака в Буффало і приводнення лайнера в Нью-Йорку.

Твиткором Sky News стала Рут Барнет (Ruth Barnett). У коло її обов’язків увійде публікація заголовків новин в Твіттер і пошук цікавих тем для сюжетів.

Самі журналісти без особливого ентузіазму сприйняли новину про появу посади Твіттер-кореспондента. Guardian нагадує, що агентство «Рейтер» у свій час відправляло власкора у віртуальний світ Second Life, щоб він висвітлював місцеві події, а потім від ідеї відмовився. Твіттер-кореспондент не потрібен, потрібно лише колектив відповідальних і швидко навчаються журналістів, зазначає видання.