У facebook стався масовий витік даних: зловмисники продають більше 1,5 млрд акаунтів

13

Часом платформі facebook не щастило: зловмисники зламували і розшифровували приховані файли, щоб добути дані особистих призначених для користувача акаунтів. Такі ексцеси в історії соц. Мережі траплялися вже кілька разів, проте найбільший злом стався саме сьогодні. Все почалося з того, що з невідомих причин по всьому світу відключилася велика частина інтернету. У тому числі сервера instagram, tiktok, безліч популярних магазинів електроніки і не тільки.

до цього моменту соц. Мережі ніхто не полагодив, а youtube при спробі відкриття показує повідомлення “немає підключення до інтернету”. Що б це не було, проблеми зі входом в facebook і його сервіси спричинили за собою масові зломи бази даних. Видання privacyaffair повідомляє, що через дії зловмисників пакет з 1.5 млрд облікових записів продається на одному з хакерських форумів в даркнеті.

на думку експертів, найменше, що зможуть отримати покупці злитої бази даних – це ім’я та адреса клієнтів facebook, їх місце розташування, електронну пошту і дані про особистий ідентифікатор. Можливо, в руки хакерів потрапило більше інформації. У самій facebook новини поки що не коментують.