У грудневу добірку для передплатників ps plus увійшли mortal shell, lego dc super-villains і нове видання godfall

33

Видавництво sony interactive entertainment на сайті офіційного блогу playstation представило грудневу добірку безкоштовних ігор для передплатників свого сервісу playstation plus.

Джерело зображення: gearbox software

Завдяки порталу dealabs наповнення прийдешньої лінійки playstation plus сюрпризом не стало: це mortal shell (ps4), lego dc super-villains (ps4) і godfall: challenger edition (ps4 і ps5).

У матеріалі російськомовного блогу playstation на додачу до перерахованих ігор також згадується детективний екшен judgment (ps4). Це або помилка, або ж передчасне розкриття проекту з січневої лінійки.

Джерело зображення: playstation

Sony interactive entertainment також нагадує про доступність передплатникам ps plus трьох vr-ігор, доданих на честь п’ятиріччя playstation vr: the persistence, the walking dead: saints&sinners і until you fall.

Роздача ігор для ps4, ps5 і ps vr триватиме до 3 січня. Аж до 6 грудня в бібліотеку можна буде додати проекти з листопадової лінійки: kingdoms of amalur: re-reckoning (ps4), knockout city (ps4 і ps5) і first class trouble (ps4 і ps5).