У канаді буде організовано велике виробництво нікелю і кобальту для випуску електромобілів

63

Великим постачальником кобальту досі вважалася республіка конго, але застосовувані методи виробництва бентежили багатьох західних споживачів. Китай вийшов у лідери ринку тягових акумуляторів теж за рахунок багатої локальної елементної бази. Компанія electra battery materials розраховує стати великим постачальником кобальту і нікелю для виробництва акумуляторів в серверній америці.

Джерело зображення: electra battery materials

Раніше electra battery materials була відома під ім’ям first cobalt corp., але зміна назви повинна символізувати орієнтацію на більш широке охоплення північноамериканського ринку тягових акумуляторів. Не секрет, що саме взаємна близькість місць виробництва батарей і електромобілів дозволяє домогтися адекватної економії витрат, і поява великого постачальника матеріалів для акумуляторних осередків в регіоні дозволить вирішити цю проблему, що виникла перед американськими автовиробниками і їх партнерами.

Зрештою, сировина для випуску тягових акумуляторів може знадобитися партнерам американських компаній, які збираються розгорнути випуск батарей на території сша. Канадська electra battery materials окремо підкреслює, що покладається при виробництві матеріалів і вторинній переробці батарей на електроенергію, одержувану від гідроелектростанції, тому з цієї точки зору її продукція має мінімальний вплив на навколишнє середовище.

Експансія проекту, який до 2025 року дозволить забезпечувати матеріалами локальне виробництво до півтора мільйонів електромобілів на рік, розпочнеться четвертому кварталі наступного року. Придатний для використання в тягових батареях кобальт почне проводитися в кінці 2022 року. Для цього наявні потужності будуть розширені до рівня, що дозволяє претендувати на 26% світового обсягу без урахування китаю. До 2023 року буде запущений завод з переробки відслужили літієвих акумуляторів. Власна база з переробки сполук нікелю буде сформована компанією до 2024 року, вона буде працювати на сторонній сировині. Нарешті, випуск супутніх хімікатів, необхідних у виробництві базових матеріалів для тягових батарей, буде налагоджений до 2025 року.