У новому відео по jurassic world evolution 2 розробники діляться подробицями про кампанію і “теорії хаосу”

18

Управлінський симулятор є продовженням оригіналу 2018 року, і його суть полягає не тільки в підтримці динозаврів в контрольованих частинах парку і зароблянні величезних грошей. У продовженні гравцям також доведеться відстежувати доісторичних істот на всій території сполучених штатів в різних умовах і кліматі, не дозволяючи їм вийти з під контролю. Більш детально про це і режимі “теорія хаосу” розповість геймдиректор симулятора річ ньюболд разом з іншими розробниками з frontier developments в новому відеоролику.

Крім лову динозаврів, в кампанії гравцям належить виконувати стандартні дії: створювати вольєри для кожного виду істоти, яких буде більше 75 одиниць. Варто врахувати, що вольєри необхідно буде створювати з різними биомами, починаючи від лісів і пустель і завершуючи засніженими гірськими перевалами.

На додаток до кампанії розробники додали режим “теорії хаосу”, який обов’язково повинен урізноманітнити ігровий процес. Його основна суть-відтворити моменти з усіх 5 фільмів “парк юрського періоду “і” світ юрського періоду “за сценарієм” що, якщо?”, дозволяючи гравцеві побачити, як ключові події у фільмах могли б розвиватися по-іншому.

Реліз jurassic world evolution 2 відбудеться 9 листопада на пк, xbox one, xbox series x/s, playstation 4 і playstation 5. Бажаючі також можуть ознайомитися минулим щоденником розробників, де розповідають про біоми та інші механіки майбутньої гри.