У статуї «Сміливої дівчинки» на Уолл-стріт зявилася статуя «Пісяючого мопса» (2 фото)

295

У Нью-Йорку на Уолл-стріт з’явилася нова статуя. «Пісяючий мопс» був встановлений поруч зі статуєю «Сміливої дівчинки», яка знаходиться навпроти «Атакуючого бика». Статую дівчинки встановили 8 березня, вона нібито висловлює ідеї фемінізму, а також уособлює участь жінок у фінансовому бізнесі і безстрашне протистояння корпоративного капіталізму. Однак автор мопса Алекс Гардега з цим не згоден і вирішив висловити своє ставлення до цієї статуї, зобразивши мопса, пісяючого прямо на дівчинку.

Спочатку статую дівчата встановили на місяць, але потім адміністрація продовжила цей термін ще на 11 місяців. Не виключено, що статуя залишиться тут назавжди. Сам Алекс Гардега вважає, що встановлення статуї дівчинки є не більш ніж піаром за рахунок статуї «Атакуючого бика». «Це корпоративний нонсенс. Статую поставили на гроші фінансової компанії, яка таким чином просуває свій інвестфонд. Багатомільярдний бізнес піариться за рахунок чужого твору мистецтва.У бика була цілісність. А ця дівчинка не має нічого спільного з фемінізмом. Це просто неповага до бику», – вважає автор «Пісяючого мопса».

У статуї «Сміливої дівчинки» на Уолл-стріт зявилася статуя «Пісяючого мопса» (2 фото)

Тим не менш, багато перехожі не розділили його думку і негативно поставилися до скульптури мопса, а тому через деякий час Алекс Гардега забрав статую, побоюючись вандалів.