У вас кілька блогів? Як всім цим керувати.

363

Керувати кількома блогами нелегке заняття. Велика кількість блогів вимагає до себе величезної уваги, а так само багато часу. Якщо ви запустили кілька блогів, ви можете переконається самі в тому, що важко тримати все під контролем.
Втрата контролю над блогами, така як не хватка часу або звернення належної уваги одному або кільком вашим блогах, може призвести до багатьох проблем. Ви будете розчаровані і заплутані. Ваші читачі будуть розчаровані. І що найгірше, ви в очах ваших читачів можете виглядати дуже непрофесійно і неорганізовано.

Тим не менш, існує кілька способів зробити ваше життя простіше. Ось шість порад, які допоможуть вам керувати кількома блогами, і ні коли не втрачати контроль над ними.

1. Налаштування розкладу. Призначення написання постів для кожного блогу в певний день тижня. І останній день робочого тижня залиште для перегляду всіх блогів і якщо треба то відповіді на коментарі до ваших постів.

2. Починайте працювати рано. Не відкладайте написання постів в ваших блогах, вставайте рано і починайте працювати. І якщо у вас є вже готові пости для ваших блогів, які треба тільки опублікувати, то не відкладайте це. Так як закінчивши все це ви будете приємно здивовані, що у вас залишився час і на інші справи, окрім як сидіти і займатися блогами про ночі. Вмійте правильно розпоряджатися своїм часом.

3. Короткі пости. Немає жодних причин писати довгі пости. Пишіть коротко і зрозуміло, при цьому не втрачайте сенсу написаного вами. Ваші пости не повинні бути більше, ніж 400-500 слів. Ідеальна довжина становить близько 300 слів.

4. Використовуйте відео. Відео-відмінне рішення для блогів. Знайдіть відповідного відео на тему вашого блогу, додайте його і не забудьте написати пару рядків до цього відео. Відео допоможе вам у тому випадку, якщо контент ще не готовий для вашого блогу, і на даному етапі ви ще не готові до його публікації, але в блозі обов’язково треба щось написати, так що відео і допоможе зберегти вашу аудиторію, що читає ваш блог, яка чекає від вас нових постів у блозі .

5. Гостьові пости. Якщо ви помітили, що хтось із ваших гостей на блозі залишили відмінний коментар до вашого посту, чому б не запропонувати цій людині написати пост або два для вашого блогу? Або як варіант, це знайди таких же блогерів, які пишуть на такі ж теми в своїх блогах як і ви, і запропонувати їм написати гостьовий пост у вас на блозі.

6. Використання статей. Існує багато сайтів, які надають статті безкоштовно, немає ніяких причин, чому ви не могли б використовувати їх на своєму блозі. Знайдіть хорошу статтю, опублікуйте її, при цьому не забудьте зв’язатися з автором цієї стати, запитати у нього дозволу на публікацію цієї статті у себе на блозі, і якщо дано від автора добро на публікацію, то сміливо оформляйте її на своєму блозі. Ну і звичайно ж не забувайте про пристойність, поставте посилання на сайт або блог автора який вам люб’язно надав свою статтю.

Намагаючись вести відразу багато проектів, ми всі стикаємося з такими проблемами, особливо болюча тема це час, якого ні коли не вистачає. Ці шість порад які я написав повинні допомогти вам правильно використовувати свій час. Адже всі чудово з нас знають, що правильна організація робочого дня це потужна зброя в наших руках.

 

Читайте також:
5 способів підвищити PR вашого блогу
Як залучити відвідувачів на ваш блог?
Як ви можете заробити гроші з вашого блогу.

 

Сподобався пост, підпишись на RSS, або на E-mail
Я в твіттері. Реклама на блозі