У Єкатеринбурзі старий пень посеред дороги закатали в асфальт (3 фото)

198

У Єкатеринбурзі на вулиці Липневої старий пень, що знаходиться посеред дороги, просто закатали в асфальт. Відповідальні за ремонт дороги не спромоглися позбутися від пня, а тому асфальт поклали навколо нього. Обурені цим фактом місцеві жителі спробували розібратися в непростій ситуації, але знайти тих, хто проводив ремонт, виявилося не так просто.

«За адресою вулиця Липнева, 39 прямо посередині проїжджої частини є пень, якому вже дуже багато років. Всі його об’їжджають і вже звикли. Цієї зими велися земляні роботи саме на цій ділянці дороги, і ось зараз настав час асфальтувати проїжджу частину. І, як нескладно здогадатися, пень просто закатали в асфальт. Тепер у нас у дворі з’явився пам’ятник маразму. У відділі благоустрою адміністрації Кіровського району по телефону сказали, що передадуть інформацію відповідальній особі. В земельному комітеті адміністрації міста сказали, що для знесення цього пня необхідно спеціальний дозвіл! Там також повідомили, що навіть не знають, хто відповідальний підрядник на цій ділянці», – повідомив житель міста Дмитро.

У Єкатеринбурзі старий пень посеред дороги закатали в асфальт (3 фото)

Як з’ясувалося пізніше, ремонтував дорогу Водоканал. В адміністрації повідомили, що в цю організацію вже направлено лист з проханням викорчувати пень, що необхідно було зробити ще на початковому етапі робіт. У Водоканалі пообіцяли прибрати пень, тільки коли саме-не уточнили.

Так виглядала дорога, коли на ній росло дерево.

У Єкатеринбурзі старий пень посеред дороги закатали в асфальт (3 фото)

Звідси