Умовно-безкоштовна гра vampire: the masquerade-bloodhunt вийде на ps5

7

З того дня, як ми анонсували bloodhunt на початку року, володільціplaystation закидали нас проханнями випустити версію гри і для консолі. І сьогодні ми неймовірно раді оголосити про співпрацю з компанією sony і вихід bloodhunt на ps5 в кінці цього року.

Bloodhunt – умовно-безкоштовна “королівська битва” у всесвіті ігор vampire: the masquerade. Сюжет перенесе вас до праги, де ворож фракції вампірів виявилися втягнутими в протиборствапісля кошмарного зради. Таємне товариство, відоме як» відомство ” (entity), жадає винищити кожну зі сторін. Володарюйте вночі і відновіть маскарад за допомогою надприроднихсил, зброї і кмітливості.

У bloodhunt є кілька кланів. У клані вампірів тореадор, здається, є все, до чого прагне нинішня молодь, але ось іхталант і краса – це одна лише мисливська маскування. Клан бруха-жорстокі ідеологи і повстанці-розбійники. Їх дії очорнені злобою і відсутністю дисципліни. А також є носферату, процвітаючі в тіні, чиї шпигуни і агенти заслані в найнесподіваніші місця.

У кожного клану є два архетипи вампірів з унікальними здібностями і силами, що дарує різноманітність ігрових стилів. Всеумеют пересуватися найнеймовірнішими способами: підніматися по сходах, порушувати закони гравітації і наносити удар з будь – якої точкив кімнаті-бої в грі будуть неймовірно хитрими і незвичайними.

У bloodhunt є детальна система персоналізації, щоб гравці могли придумати своїх неповторних вампірів. Там є широкийвибір нарядів, татуювань, пірсингу, прикрас, зачісок, макіяжу імногого іншого зі світу моди і трендів. Також ще большекосметіческіх предметів з’являться після підвищення бойового пропуску ів ігровому магазині.

Bloodhunt на ps5 відтворюється при цільовій частоті 60 кадрів всекунду і вичавлює максимум з бездротового контролера dualsense.ви відчуєте всю різницю між калібрами зброї, так як силасопротивления адаптивних тригерів буде залежати від типу зброї.

А ще ми щосили використовуємо можливості 3d-звуку, щоб гравці ещесильнее занурювалися в ігровий світ. Полювання за жертвою стане ещеболее гострою – ви зможете легко визначити точне місце, звідки беруться крики, постріли або кроки ворогів.

І, нарешті, варто згадати, що прага в bloodhunt дуже деталізована і містить неповторні текстури і 3d-моделі.завдяки надшвидкісному ssd ps5 ми змогли відтворити нашевидіння цього мальовничого міста.

В недалекому майбутньому ми розповімо вам ще багато чого цікавого оверсії гри для ps5. А поки, якщо ви хочете більше дізнатися про нашу гру, шукайте новини на нашому сайті і в соціальних мережах. До швидких зустрічей. Побачимося на заході!