Успішне ведення блогу: як досягти його?

266


Що створює блогу історію успіху? Хороше питання. Є де-небудь блогери-мільйонери? Так. Їх кілька. Однак давайте дещо з’ясуємо. Якщо ви тут для отримання грошей і тільки для цього, малоймовірно, що ви збережете свою рішучість до кінця. Простіше кажучи, заробляння грошей на веденні блогу, можливо, забере у вас багато часу. Не дні чи тижні, але, швидше за все, місяці і, може бути, навіть роки.

Все це пов’язано з створенням свого імені, своєрідного бренду. Подумайте про те, скільки це зайняло для прального порошку «Тайд». Скільки часу знадобилося, щоб створити бренд «Тайд»? Коли я штовхаю візок уздовж прилавків місцевого супермаркету, часто я беру «Тайд» і кладу його в корзину? Так, досить часто. Частково мій вибір обумовлений тим, що я завжди купую в поспіху. Шопінг мені абсолютно нецікавий. Я чув про «Тайде». Я бачив його по телевізору і чув про нього і там, і тут ,і всюди. Це бренд. Підсвідомо мій мрзг просто каже мені: «Ага» .І я беру «Тайд» .Ось що означає бренд.

Робіть також зі своїм блогом, і всі багатства світу будуть вашими. Procter&Gamble, компанія, яка виробляє «Тайд», витрачає на рекламу мільйони доларів в рік .От яким важким і дорогим є створення бренду. Рекламодавці хочуть міцно запровадити ім’я продукту у вашу підсвідомість. Звучить так, ніби мова йде про шпигунської діяльності? Так, приблизно так і є ,в цьому вся сутність брендингу — отримати шматок нерухомості у вашій голові.

Отже, чи є у вас шанси на успіх у якості блогера? Так, але тільки при наявності завзятості. Єдиного секрету для досягнення успіху немає ,але є кілька загальних рекомендацій. Говорячи мовою блогів, ви хочете трохи заробити. Щоб це сталося, фокусуйтеся тільки на тих цілях, які принесуть вам прибуток. Є кілька моментів для обдумування, які допоможуть вам розпланувати ваш шлях до успіху.

Скільки часу пройде до початку отримання прибутку?

Це дуже важливе питання. Знайдіть свою нішу, пишіть добре, реалізуйте базові маркетингові можливості, доступні вам, — і дохід буде питанням днів або тижнів. Не величезні заробітки, але, як кажуть, копійка рубль береже. Якщо ви приділяєте частину часу планування своєї роботи, а потім опрацьовує цей план-повірте в нього і перевіряйте статистику щодня. Досить скоро ви побачите, як накопичуються гроші.

Письменницькі навички.

Успішні блогери відповідно володіють хорошими письменницькими навичками. Це може здатися надуманим, але якщо ви вважаєте, що у вас немає письменницьких навичок, але є знання та досвід у відповідній галузі, ви завжди можете об’єднатися з тим, хто добре пише.

Цікавий контент.

Контент зобов’язаний бути цікавим. Читачі можуть бути зацікавлені в утриманні вашого предмета, але якщо їм нудно читати, вони підуть куди-небудь ще, та ще й можуть безсторонньо висловитися про вашому блозі. Як контент можна зробити цікавим? Ось приклад. Один блогер намагався вести політичний блог. Він не отримав жодного коментаря, але створював читацьку аудиторію. Він прагнув викликати інтерес за рахунок свідомо спірного контенту. Проте в Google Blogger (платформа, яку він використовував) є маленька кнопка, натиснувши на яку, люди можуть помітити щось, як мають образливий контент. Відповідно блог був закритий унаслідок наявності образливого контенту, що насправді просто означало, що багато людей були не згодні з його записами і думкою.

Успіх у меншій мірі залежить від кількості статей в блозі, їх обсягу, теми,перевірки правопису в них, але нерозривний з легкістю сприйняття і интересностью вашого блогу.

Коментарі.

Використовуйте механізми коментування. Заохочуйте блогерів брати участь у вашому блозі. Ви хочете, щоб ваші читачі коментували вас? Відповідайте на коментарі, демонструючи, що ви зацікавлені в своєму блозі і думка ваших читачів має для вас значення-дайте це зрозуміти.

Тематика.

Якщо у вас тематичный блог, наприклад, про політику, тоді будьте впевнені, що він актуальний. Незалежно від обраної теми дотримуйтеся її рамок. Не починайте блукання по новим сферам, так як ваші читачі можуть просто вирішити не йти за вами.

Щодня оновлювати свій блог.

Чим ви активніше, тим краще. Короткі щоденні оновлення краще, ніж одна запис в тиждень або навіть ніж сім записів на вихідних. Як мінімум будьте послідовні. Від трьох до п’яти записів, кожна об’ємом приблизно 200 слів, будуть оптимальними. Робіть кожну з них унікальною.

Скільки блогів?

Ви повинні почати з ведення тільки одного блогу. Після того, як ви запустили і розкрутили один блог і вважаєте, що він буде приносити вам гроші, ви чудово можете почати вести інші блоги по різним тематикам!