В Інгушетії дружні Кадирову тейпи влаштували перестрілку із-за конфлікту в соцмережах (2 фото + відео)

231

У Назрані, столиці Інгушетії, в результаті конфлікту між тейпами Белхароевых і Яндиевых важке вогнепальне поранення отримав 29-річний Илез Яндиев, чемпіон світу з боксу серед юніорів 2006 року. Боксер заступився за честь свого двоюрідного брата бійця змішаних єдиноборств Адама Яндиева і викликав його кривдників розмова один на один. У призначеному місці зустрічі люди в масках відкрили по ньому вогонь, після чого спортсмен був госпіталізований з пробитою ниркою і застрягла кулею в хребті.

Конфлікт почався з того, що поборникам традицій з родини Белхароевых не сподобалося те, як Адам Яндиев на прізвисько Борода захоплювався своєю дружиною Аїшею. Чоловік присвячував коханій дружині пости з визнаннями в любові, які публікував на своїх сторінках в соцмережах, і зняв для неї романтичне відео.

Белхароевы стали дорікати бійця в тому, що він всупереч традиціям прилюдно захоплюється своєю дружиною і хвалить її, а також виставляє свої почуття напоказ. Це і стало початком конфлікту з Ісою Белхароевым, який розгорівся восени 2016 року, і через деякий час з інтернету перейшов в реальне життя. 2 травня на Адама Яндиева, який сидів у ресторані з дружиною, накинулися прихильники традицій, після чого його двоюрідний брат і призначив зустріч кривдникам.

В Інгушетії дружні Кадирову тейпи влаштували перестрілку із-за конфлікту в соцмережах (2 фото + відео)

Примітно, що Адам Яндиев є одним глави Чечні Рамзана Кадирова, в той же час тейп Белхароевых також називає себе друзями Кадирова.