В очікуванні «сімки»

223

Microsoft поспішає випустити нову версію ОС, щоб згладити невдачі Windows Vista. Перед виходом Windows 7 компанія звично підігріває інтерес користувачів, які вже розділилися на любителів Windows 7, і тих, хто заздалегідь впевнений в тому, що це буде невдалий продукт.

Якщо Windows 7 виправдає наші очікування і буде мати кращі характеристики, ніж Microsoft Vista, є шанси, що продукт отримає більшу популярність.

На ринку операційних систем для персональних комп’ютерів і ноутбуків домашніх користувачів Microsoft займає домінуюче становище, і в такій ситуації конкуренцію становлять, мабуть, тільки ноутбуки від компанії Apple Mac ПРОЅ. Однак корпоративні замовники, як комерційні, так і державні, останнім часом все більше звертають увагу на програмне забезпечення з відкритим вихідним кодом.

До виходу Windows 7, світло залишилося ще чимало часу — вся інформація, яка є зараз, носить попередній характер, а кінцевий продукт може дуже сильно відрізнятися. За відчуттями, Windows 7 не запланована як щось революційне — швидше це спроба «роботи над помилками». Однак якщо вдасться реалізувати задумане, Microsoft може отримати козирі для боротьби з Mac OS, а багато користувачів, які не прийняли Vista, таки перейдуть на нову ОС.