В умовах майнінг-буму asus випускає geforce gt 730 з 2 гб пам’яті і ціною близько 9000 рублів

17

Погіршується ситуація на ринку споживчих графічних продуктів, пов’язана з недоліком компонентів для виробництва і новим витком майнинговой лихоманки з подальшим підвищенням вартості ряду моделей відеокарт, схоже, змушує виробників «відкопувати» старі і перевірені рішення, які навряд чи зацікавлять видобувачів криптовалют: за інформацією ресурсу pc watch, вже через кілька днів компанія asus має намір випустити чергову модель geforce gt 730.

Джерело зображення: pc watch

Як повідомляє джерело, відеокарта від тайванського виробника, що випускається із задіянням фірмової технології auto-extreme technology, буде відрізнятися скромними розмірами, що стало можливим завдяки однослотовому виконанню і пасивній системі охолодження, а також наявністю 4 портів hdmi. Новинка навряд чи здатна продемонструвати чудеса швидкодії, тому для її підключення передбачена лише одна лінія інтерфейсу pcie.

В основу geforce gt 730 від asus ліг графічний процесор, здатний функціонувати на частоті 902 мгц в ігровому режимі з підвищенням до 927 мгц в турборежимі. Новинка оснащується 2 гбайт відеопам’яті типу gddr5 з ефективною частотою 5010 мгц і шиною в 64 біт.

Що стосується вартості нової моделі, то вона здається трохи завищеною, хоча на тлі ситуації, що склалася на ринку відеоадаптерів, це навряд чи здивує комп’ютерне співтовариство — на японському ринку новинка оцінена в ~14000 ієн (близько 9000 рублів). Очікується, що дебют відеокарти відбудеться вже через кілька днів, а саме 1 жовтня.