Вагомі аргументи на користь ключових слів

421

Чимало інформації було написано про те, як підібрати ключові слова, про їх відповідність контенту сторінки. Тепер залишилося застосувати їх за призначенням. Використання ключових слів і фраз в потрібному місці і в потрібний час до цих пір залишається дуже ефективною методикою пошукової оптимізації сайту.

Ключові фрази можна використовувати по всій веб-сторінці:
— в тегу заголовка;
— мета-тегу «keyword»;
— в мета-тег «description»;
— тег alt для кожного зображення;
— в самому тексті на сторінці (в )

Тег заголовка

Це один з тегів, що знаходяться в початку html-коду сторінки і відображає заголовок сторінки в браузері. Наприклад, браузер Internet Explorer відображає цю рядок у верхньому лівому кутку вікна. Для цього тега можна знайти й інше застосування. Більшість пошукових машин використовують цей тег, щоб отримати інформацію про вашому сайті, до того ж, ця фраза буде відображатися в списку результатів пошуку.

В основному текст заголовка складається з 60-115 знаків. В теге може розташуватися назва компанії (особливо якщо це добре відома компанія) і кілька найбільш важливих ключових слів. Цей тег можна розглядати як короткий опис веб-сторінки. Ще одна дуже важлива деталь: поле додавання сайту в обране, він буде підписаний так само, як і тег заголовка.

Мета-тег «keyword»

Пошукові машини використовують мета-тег «keyword» для індексації сторінки. Зараз більшість пошукачів ігнорують цей тег, але не завжди. Деякі пошукові системи використовують його для визначення категорії та типу сайту. Ключові слова повинні бути розділені комами. Найбільш конкретні ключові слова розташовуються спочатку, за ними слідують менш важливі, а більш узагальнені ключові слова розташовуються в кінці. Сучасні пошукові машини не звертають уваги на регістр букв, отже, можна писати малими літерами.

Мета-тег «description»

Цей тег використовується пошуковими машинами для порівняння інформації в тілі сторінці і в даному тезі. Пошукова система Yahoo, використовує цей тег для опису вмісту сайту, яка виводить в результатах пошуку. Використовуйте тег «description» (з англ. «опис») за призначенням: складіть короткий, не більше 50 слів, опис сайту і додайте його у цей тег.

Тег

Додає опис до зображення на сторінці. Приміром, якщо у користувача відключений показ картинок, він може пропустити важливу інформацію. Використання тега «alt», додає опис зображення, яке буде відображатися, навіть якщо показ зображень відключений. Також тег alt дозволяє відображати інформацію про зображення при наведенні курсору.
Багато пошукові системи, наприклад, Google, визначають такі теги як «alt», що дає можливість прив’язати ключові слова до картинок. Запам’ятайте, текст тегу повинен відповідати картинці.

Тег

Тепер настав час поговорити про використання ключових слів в «тілі» (тег ) сторінки. Текст в «тілі» сторінки – це саме той текст, який буде відображатися в браузері. Сучасним браузерам недостатньо простого використання ключових слів в тексті, так як тепер ключові фрази повинні йому ще й відповідати. Ваше завдання вжити ключові слова якомога частіше, але при цьому знати міру. Виберіть пару ключових слів, і присвятіть їм всю сторінку.

Використовуйте ключові фрази де завгодно. Головне щоб вони відповідали контенту сторінки.