Ваше імя це-Бренд

269

Для початку давайте розберемося, що ж таке бренд. Бренд в перекладі з англійської означає марка. Так само бренд-це термін в маркетингу, що символізує комплекс інформації про компанію, продукт або послугу. Існує два визначення бренду:

1.Місія і також індивідуальні атрибути: назва, логотип та інші візуальні елементи (шрифти, дизайни, колірні схеми і символи), що дозволяють виділити компанію або продукт порівняно з конкурентами.

2.Образ, імідж, репутація компанії, продукту або послуги в очах клієнтів, партнерів, громадськості.

Сьогодні хотілося б поговорити про другому пункті визначення бренду.
І так як ви зрозуміли, ваше ім’я це і є ваш бренд. То як розрекламовано ваше ім’я, в подальшому дасть вам величезний потенціал роботи в тій сфері, де ви цей бренд розкрутили.

Так як ми з вами знаходимося і працюємо в блогосфері, то наше ім’я повинно бути розкручено. Все правильно, саме ім’я не сам блог. Адже блог буде розкрученим тоді коли більша частина блогосфери буде знати ваше ім’я.

Адже на приклад, якщо я комусь скажу, що читаю «Я в блозі», то багато хто не знайомий з самим блог, скажуть, що не знайомі з таким блогом. Ну а якщо я скажу, що читаю блог Амірханова Ленара, то тут думаю питань не буде ні у кого. Так як багато хто знає це ім’я. Ось вам приклад розкрученого імені, знову таки бренду.

Так само ще один представник бренду, чиє ім’я знають багато це Терехов. Це ім’я знають багато, так як знову розкручений ім’я, інша справа запитаєте який він веде блог, який адреса блогу, багато не зможуть відповісти, але саме ім’я їм знайоме.

Таких прикладів імен брендів можна наводити багато, коли люди знають імена-бренди.

Все ще повертаючись до другого пункту обозначающему бренд, ми бачимо, що перелічені імена вже бренд, у цих блогерів є репутація, в очах багатьох ці люди багато чого досягли в блогосфері, а так само в очах рекламодавців вони є перевіреними клієнтами.

Але чи завжди так було?
Особисто я думаю, що ні. Так як не можливо прийти в блогосферу з уже розкрученим ім’ям. Природно якщо вас до цього приходу вже знали, і якась кінозірка чи музикант і т. д

Ці люди як і багато всього досягали самі. І успіх прийшов до них. Особисто я думаю, що з початку прийшовши в блогосферу, вони заводили знайомства з іншими блогерами, їздили може на якісь семінари, де знайомилися один з одним. Саме так будується бренд.

Адже сидячи вдома і дивлячись в монітор, вас ні хто ні коли не дізнається. А заводячи нові знайомства, ведучи себе чесно по відношенню до партнерів та інше, саме ці речі які в подальшому зарекомендують вас як бренд, створять вам імідж.

Але ось тут, є і підводні камені. Дуже часто трапляється, що імена бренди, купаючись «у променях слави» просто напросто ссучиваются. Загордившись про себе не що таке, чого раніше за ним не спостерігалося. Якщо раніше ці бренди завжди готові були чимось допомогти, як то щось пояснити іншим людям, то тепер отримавши визнання, вони просто ігнорують всіх оточуючих їх людей.

Але вони забули найголовніше, що їх бренд-це визнання людей з якими вони спілкуються які у них коли то вірили, що саме так ці люди отримали своє визнання. І потім відвернулися від всіх, задерши носа вгору.

Особисто я дуже вдячний багатьом блогерам, які мені допомагали і допомагають. Я як новачок, іноді потребую в різних радах і поясненнях. Мої інтереси зовсім не входить дізнатися у брендів, як вони цього добилися і благати «спалити тему» у кожного своя дорога.
Але на жаль не багато, готові піти на контакт, з новачками або іншими блогерами, для багатьох з цих брендів, ми як прокажені, вони сахаються від нас, ми як чума для них.

Піднявшись із грязі в князі, ці люди забувають про інших, ні коли не йдуть на контакт з іншими блогерами, а особливо з новачками, ні коли не готові допомогти ні в чому, варяться між собою і тим колом спілкування який вони створили навколо себе.

Прикро звичайно, але це їх світ, та нехай варяться в ньому самі з собою і такими ж своїми друзями. Адже крім їх блогосфера сповнена цікавих людей які завжди допоможуть, дадуть відповіді на запитання і підкажуть.

Запам’ятайте, ваше ім’я це бренд, ваш бренд створюється загальним визнанням людей, які знаходяться навколо вас. І коли ваше ім’я буде розкручено, коли назвавши тільки ваше ім’я вас будуть дізнаватися в блогосфері, навіть тоді завжди залишайтеся людьми. Не доходить до тієї межі, коли вже при згадці вашого бренду, у багатьох буде одна асоціація з вами…сука і гандон.