Веб дизайн чи речі які треба знати.

318

Є багато різних аспектів, які входять в дизайн сайту, в тому числі і ті ідеї, які ви складаєте в голові і вони вам здаються гарною ідеєю для вашого сайту , можуть призвести до того , що проект не стане привабливим , і відвідувачеві вашого сайту все що залишиться так це закрити вікно з сайтом або натиснути на кнопку «Назад». Треба зуміти вибрати правильний баланс ключових компонентів сайту і додаткових функцій,які є хорошим способом для залучення користувачів, і в цій статті ми спробуємо розібрати те, що ваш сайт завжди повинен включати і те, що ви можете пропустити.

Навігація на сайті , популярна функція веб-дизайну, яка робить сайт більш доступним для відвідувачів і так само допомагає їм з легкістю переміщатися на сайті і знаходити те, що їм цікаво. Ви також можете спробувати використовувати зображення в якості посилання на різні аспекти вашого сайту або весь сайт, що міститься в Java або Flash додатках для унікального підходу в тому, як вона виглядає. Можна використовувати аплети для основної частини вашого сайту, але будьте обережні з тим, як ви використовуєте аудіо, такі речі як музика і звукові ефекти, а також рухомі об’єкти та анімації, вони можуть зіпсувати сайт , і він буде виглядати занадто важким і захаращеним. Якщо ви використовуєте анімації для навігації, наприклад, коли користувач переміщається між двома частинами сайту, робіть їх короткими і простими, інакше вони можуть швидко стати дратівливими для відвідувачів і вони підуть з вашого сайту. Якщо ви сумніваєтеся щодо всього цього що написано вище,то просто тримайте свій сайт як можна більш простим.

Так само ви повинні пам’ятати, що ваш сайт повинен містити контактну інформацію про вас. Особливо якщо ваш сайт це комерційний проект , інтернет-магазин чи сайт новин. Досить , опублікувати свій e-mail на сторінці контакту , але ні коли не пишіть там номер свого телефону і адресу. Вибір адресу знято з підписки , теж грає велику роль , відвідувачі більше довіряють емайлам які відповідають назві сайту , наприклад, якщо ваш сайт : anton.com , то і емаіл то ж бажано що б був таким : [email protected] ну або таким [email protected]

Є багато різних ідей, при розробці сайту , але в кінцевому рахунку, вибір за вами визначити, що ваш сайт буде в себе включати, і потрібно це там. Головне, пам’ятати, важливий факт, прості у використанні сайти найбільш популярні серед користувачів.

* При копіюванні даної статті посилання на джерело Всі про обов’язкове.