Відео: крихкий холмс, нелетальний підхід і вірна табакерка в трейлері бойової системи sherlock holmes chapter one

14

Студія frogwares в офіційному мікроблозі серії своїх детективних пригод про шерлока холмса представила оглядовий геймплейний трейлер бойової системи sherlock holmes chapter one.

Джерело зображень: steam

Нагадаємо, в sherlock holmes chapter one гравці перевтіляться в 21-річного шерлока холмса. Великим запасом здоров’я юний детектив не володіє, тому»будь-яка рана може стати смертельною”.

У зв’язку з цим герою доведеться використовувати спритність і хитрість, щоб пережити зіткнення з бандитами: стріляти по їх вразливим точкам і приголомшувати (за допомогою елементів оточення або своєї табакерки).

Нелетальний підхід (вирубати оглушеного противника) вважається розробниками sherlock holmes chapter one канонічним, проте теоретично користувачам нічого не заважає просто вбивати своїх ворогів.

Втім, у такої жорстокості є зворотна сторона: вбивство ворогів може негативно відбитися на ставленні до холмса його напарника — загадкового джонатана, — що в свою чергу вплине на психічне здоров’я героя.

Розробники також нагадали про представлену в рамках недавньої геймплейної демонстрації sherlock holmes chapter one можливості пропустити бойові епізоди зовсім (в меню буде відповідна опція).

Декількох тижнів.