Відео: порівняння ремастера alan wake і оригінальної гри на консолях xbox

20

Ремастер alan wake, що вийшов сьогодні, отримав графічні поліпшення і підтримку актуальних дозволів. Однак з’ясувалося, що в перевиданні деякі деталі стали гірше. Велике порівняння версій для xbox series, xbox one, xbox one x і xbox one s на каналі elanalistadebits дозволило оцінити продуктивність і графіку нової версії.

Джерело: epic games store

Користувачі помітили, що в деяких сценах туман став менш об’ємним, а освітлення — плоским. Гравцям також не сподобалися нові моделі, включаючи вигляд найголовнішого героя. Глядачі відзначили, що рослинність стала виглядати гірше, а оригінальна гра їм здавалася темніше.

На xbox series x ремастер працює в 2k при 60 кадрах/с, на xbox series s — в 1080p при 60 кадрах/с на xbox one x — в 2k при 30 кадрах/с і на xbox one — в 900p при 30 кадрах/с.автор відео додав, що alan wake remastered не отримала підтримку hdr. Користувачі здивувалися, що ремастер не працює на xbox series x в 4k. Інші гравці відзначили, що для них найважливіше стабільна частота кадрів.

Критики позитивно зустріли alan wake remastered. Версія для ps5 отримала 81 бал на metacritic на основі 21 рецензії, а xbox series x — 82 бали за 15 рецензіями. Оригінальний пригодницький екшен вийшов у травні 2010 року ексклюзивно на xbox 360. У лютому 2012 року alan wake портували на pc.