Відкрилося голосування за премію golden joystick awards 2021

41

Хоча 2021 рік був більш сонним для ігор, це не означає, що в цьому році ми не бачили на наших моніторах нічого цікавого. Ми бачили велику бібліотеку релізів за останні 12 місяців, і тепер ви можете вирішити, які з них були кращими з кращих. Наближається 39-а церемонія нагородження golden joystick awards, так що прийшов час для голосування.

Є безліч категорій, за якими ви можете висловити свою думку, наприклад, краще розширення гри, кращий виконавець і та гра, від якої ви не зможете відірватися навіть після всіх цих років. На вибір представлені як високобюджетні блокбастери, так і фантастичні інді-хіти.

Це також 50-та річниця відеоігор, яка чомусь здається занадто довгою і занадто короткою для існування ігор. Computer space, перший ігровий автомат з монетоприймачем, випущений в листопаді 1971 року, що знаменує народження комерційних ігор. Щоб відсвяткувати наше дивне і чудове хобі, в цьому році є дві особливі категорії – «краща гра всіх часів» і «краще ігрове обладнання всіх часів». Голосування за них не почнеться до 8 листопада, так що у вас буде достатньо часу, щоб подумати про свого фаворита.

Відкрито прямо зараз на веб-сайті і триватиме до 02:00 5 листопада. Переможці будуть оголошені 23 листопада.