Відразу кілька інсайдерів повідомляють про те, що battlefield 2042 не вийде в термін

7

Сьогодні вранці в мережі з подачі журналіста і за сумісництвом інсайдера джеффа грабба з’явилася інформація про те, що на цьому тижні буде оголошено про перенесення виходу ще як мінімум однієї гри. Колеги грабба по інсайдерському цеху вирішили продовжити цю думку і відразу відносно великою групою рапортують про перенесення виходу battlefield 2042.

Так, інсайдер dealer повідомляє, що battlefield 2042 затримається до наступного року, в той час як інсайдер speshal nick заявляє лише про перенесення в цілому — без вказівки конкретних термінів або дат. Третім висловитися на цю тему вирішив том хендерсон — людина, чиї витоки інформації щодо battlefield 2042 все до єдиної за підсумком виявилися правдивими. Згідно з відомостями хендерсона, він теж чув про перенесення виходу battlefield 2042, проте називає куди більш демократичні терміни: кілька тижнів, або в кінці листопада, та й бета-тестування нібито як і раніше проведуть 22 вересня.

Поки вищевикладені відомості не підтверджені офіційно, нагадаємо, що dice і electronic arts планують випустити battlefield 2042 в наступному місяці — 22 жовтня, на всіх актуальних платформах.