Відсіювання рекламодавців AdSense

187

AdSense дає відмінну можливість заробити на показі реклами на своїх проектах. Вебмастера або роблять свої сайти під AdSense, або вже існуючих сайтах ставлять рекламу від Google AdSense. І коли реклама починає крутитися на сторінках вашого сайту або блогу, то кожен вебмастер очікує кліків по ній. Як правило кліки є, але тут починається проблема іншого плану, з’являються рекламодавці які не готові платити за оголошення більше ніж від 1 до 3 центів.

І ось тут виходить, що реклама крутиться на вашому блозі, припустимо і кліки є, але денна виручка ледве дотягує до 1$. Що робити з цим? Як позбутися від дешевих кліків і як відсіяти жадібних рекламодавців?

Я сам зіткнувся з цією проблемою, так як вже з тиждень впав заробіток на AdSense дуже сильно. Помітив, що рекламодавці платять приблизно 3 центи, а іноді і менше. Природно мене це не влаштовує, і припустимо немає проблем забанити рекламодавця і його рекламу, але проблема в іншому, що виявити дешеві оголошення не так легко, так як Google приховує від нас цю інформацію і немає можливості знати які оголошення яку ціну мають.

Але все ж на просторах інтернету, є багато статей про те як позбутися від дешевих кліків і поставити фільтр оголошень. Є способи починаючи від скачування програмок які показують оголошення доступні вам. Є онлайн сервіси які можуть показати теж. Багато радять використовую ці програми, переходити за адресами оголошень і потім дивитися на сайт рекламодавця, і якщо на цьому ж сайті крутиться реклама AdSense, то значить даний рекламодавець платить мало.

Але всі ці способи безглузді на мій погляд. Так як це скільки ж часу треба витратити, що б відфільтрувати всіх рекламодавців які платять копійки? Особисто я думаю, що багато часу.

Поки відповіді немає на це питання і особисто я так і не знайшов способу як позбутися від таких дешевих кліків, я вирішив, що треба робити від зворотного, а саме намагатися збільшити ціну кліка в Google AdSense. І саме з цього треба намагатися дотримуватися наступних умов:

  • Релевантність сайту. Тобто весь сайт присвячений даній темі або тільки одна сторінка?
  • Кількість показів. Якщо сайт має хороший трафік, то досить імовірно, що у нього хороший авторитет.
  • Розмір сайту.
  • Вік сайту.
  • Релевантність вхідних посилань (тобто багато сайтів посилаються на ваш з ключами, релевантними загальній тематиці сайту і контекстної реклами).
  • CTR – відсоток користувачів, які перейшли з реклами.

Контент, цікавий для користувачів самий важливий фактор. Поліпшення контенту на сайті, приверне цільову аудиторію, що в свою чергу може підняти дохід з контекстної реклами. Хороший контент може бути краще, ніж хороший CTR.

Так само якщо сайт або блог розрахований на певну постійну аудиторію, то краще всього постійно експериментувати з розміщенням рекламних банерів.
[adsense]

Виходить, що тільки так доведеться боротися з рекламодавцями які не хочуть платити. Інших способів я не знаю. Та й взагалі чи потрібно використовувати фільтри?

Загалом я сподіваюся, що ви зможете в коментарях підказати і порадити як боротися з жадібними рекламодавцями в Google AdSense, перестати заробляти по 1-3 цента.

Ну а поки думаєте як фільтрувати рекламодавців, раджу почитати пост про SEOCAFEstateinost, який написав чудовий блогер Lenin.