Вінсент д’онофріо натякає на появу кінгпіна в серіалі «соколине око»

5

Mcu продовжує розвиватися, і скоро поповниться серіалом “соколине око” з джеремі реннером в головній ролі.

Один з аспектів шоу, який залишається загадкою, – це головний лиходій. Наприкінці липня з’явилася чутка про те, що в серіалі вінсент д’онофріо повторить свою роль кінгпіна з «шибайголови» від netflix. У той же час вказувалося, що чарлі кокс повернеться до ролі метта мердока в «людині-павуку: немає шляху додому» .

Тепер же сам д’онофріо відправився в twitter, щоб прокоментувати інформацію про те, що він зіграв вілсона фіска в «соколиному оці» від marvel studios.

Актор поділився загадковим віршем про тарганів, яке закінчилося згадкою «великої білої акули». Деякі фанати сприйняли це як непряму відсилання на кінгпіна:

The roach doesn’t come when it’s called.they only move intentionally.their needs are what drives them.roaches are blind to anything but necessity.thank god they are so small.so you see i’m not alone said the curious great white shark.although, it is comforting i’m bigger.

— vincent d onofrio (@vincentdonofrio) september 14, 2021

В іншому вірші згадується «триногий собака», яку фанати визнали натяком на пса лаки. Останній з’явиться в шоу про соколиного ока.

The three legged dog.run’n, jump’n and with an incredible case of the wiggles.this dog does not ask for pity.this dog looks up to us.wants to know what’s next.head tilted it says.where should we go,what should we do?why are we waiting?i say to myself.this dog is right

— vincent d’onofrio (@vincentdonofrio) september 13, 2021

Silly to look deeper into the little pieces i write.i’ve been writing them for years now.although i appreciate the fandom.because i loved playing him in @daredevil

— vincent d’onofrio (@vincentdonofrio) september 14, 2021