Virgin galactic відклала початок туристичних польотів в космос до кінця 2022 року — акції компанії тут же обвалилися

46

Компанія virgin galactic, що входить до складу гіганта virgin group, заснованого мільярдером річардом бренсоном (richard branson), переглянула терміни початку комерційних туристичних польотів в космос.

Тут і нижче фотографії virgin galactic

Нагадаємо, virgin galactic розробила схему доставки туристів в космос, що передбачає запуск космічного корабля vss unity в зв’язці з літаком-носієм vms eve. На певній висоті корабель буде відділятися і використовувати власну силову установку для подальшого польоту.

Останнім часом компанія вивчала потенційний дефект, який міг бути присутнім в одному з компонентом від стороннього виробника. У четвер прес-секретар virgin galactic повідомила, що компанія знайшла проблему і змушена відкласти початок комерційних польотів до її виправлення. Тому virgin galactic приступає до реалізації програми з доопрацювання vms eve і vss unity, в рамках якої буде усунутий дефект, а також буде доопрацьована конструкція і проведені додаткові випробування. Ця програма триватиме від восьми до десяти місяців і буде завершена в червні–серпні наступного року.

Тільки після виконання всіх необхідних робіт планується провести раніше намічену тестову місію unity 23, а за нею піде ще один тестовий політ, unity 24. Перша пройде в кращому випадку в середині 2022 — го, а друга-у другій половині року. У зв’язку з цим початок комерційних туристичних польотів, а саме місія unity 25, був перенесений з третього на четвертий квартал наступного року.

Після даного повідомлення акції компанії virgin galactic різко пішли вниз: падіння склало 14 % — до $20,59 за один цінний папір.