Влетіли

402

Ще рік тому згорів склад, в якому фірма де я працюю зберігала продукцію. Склад згорів за лічені хвилини. Згорів повністю, навіть як фінал усього цього впав дах.

Цікаво те, що пожежа сталася від стрибка електрики, так постановили пожежники.

Пам’ятаю зателефонували було десь близько сьомої вечора, і сказали що горить склад. Зібралися поїхали туди, а там вже пожежники години 2 намагаються загасити полум’я, але без успішно.
Нас близько не підпустили до складу, так як стояла дика спека і плюс до всього продукція яка знаходилася на складі почала стріляти і вибухати.

Ми їхали назад метрів сто, там вже було повно машин фірми, приїхали всі шишки компанії, скрізь бігали охоронці. Не багато осторонь стояли два власника цього складу, нервово курили й поглядали в бік одного начальника компанії який як потім з’ясувалося просто за певну плату» допоміг цим горе «бізнесменам».

Допоміг дуже просто, він на той момент відповідав за пошуки складу. Створив аукціон де краща ціна вирішувала який склад буде тримати продукцію компанії. Грошовий внесок теж був не малий на участь. За цим на аукціон потрапили дуже солідні склади, які якби виграли то і продукцію змогли б як слід зберегти.
Аукціон пройшов, всім сказали, що ось-ось буде названий переможець. І тут відбувається диво! Звідки не візьмися з’являються ці двоє горе бізнесменом і отримують право на зберігання продукції компанії.
Тобто іншими словами в обхід аукціону, відразу виграли.

Коротше склад працював без жодного дозволу, ні від пожежників, ні від мерії, ні від кого. Склад, якщо його таким можна було назвати, був просто будівлею на пустирі в чотири стіни і даху.

Пройшов рік, і на кінець то страхова компанія після генеральної перевірки, винесла вердикт.
Власник складу повинен виплатити збиток, а так само оплатити витрати на гасіння пожежі.
Потрапили на 250,000$

Сподобався пост, підпишись на RSS, або на E-mail
Я в твіттері
Реклама на блозі