Все буває в перший раз

253

Не так давно шукав різні статті про цікавих людей. Блукав по різних сайтах, блогах, поки не зупинився на блозі про КОХАННЯ або трохи про ЖИТТЯ. Спочатку подумав, що цей блог мені буде не цікавий, і більше підійде для дівчаток, але прочитавши один пост, а потім інший зрозумів що помилився.

Всі пости написані красивим доступним язиком, що читаються на одному диханні. Все таки дуже приємно і корисно іноді читати такі блоги, особливо коли весь час проводиш на блогах присвячених СЕО втомлюєшся читати одне і теж, і навіть вже не думаєш що на просторах рунета є й інші блоги.

Як вже і сказав, прочитавши один два поста, дуже зацікавився автором блогу. Виявилося блог веде прекрасна дівчина Какуніна Тетяна. Так як блог мені дуже сподобався, я вирішив зв’язатися з Танею і обмінятися посиланнями на блоги.
Яке ж було моє здивування, коли Таня запропонувала зустрічну пропозицію, дати інтерв’ю для її блогу, а точніше для рубрики Чудові люди. Я пам’ятаю ще тоді перепитав її, мені це речення було. І отримавши ствердну відповідь, зрозумів що в перший раз в житті я дам інтерв’ю.

І як результат, пропоную моїм читачам інтерв’ю зі мною на блозі про КОХАННЯ або трохи про ЖИТТЯ.

Сподобався пост, підпишись на RSS, або на E-mail
Я в твіттері
Реклама на блозі

Читайте також:
Інтерв’ю з Стасом Сацурой
Інтерв’ю з МастерХ
Інтерв’ю з Bormaley