Вуді харрельсон із задоволенням знявся б в ” zомбіленді 3

18

Перший фільм “zомбіленд”, знятий режисером рубеном фляйшером, вийшов на екрани в 2009 році. У ньому джессі айзенберг зіграв студента коледжу, який намагається повернутися додому під час зомбі-апокаліпсису. По дорозі він зустрічає трьох незнайомців, яких грають харрельсон, емма стоун і ебігейл бреслін, і об’єднується з ними. Сиквел “zомбіленд: контрольний постріл”, режисером якого також виступив фляйшер і всі чотири учасники основного складу знову зіграли свої ролі, послідував в 2019 році.

В інтерв’ю для screenrant харрельсон сказав:

я поки нічого не чув про розробку продовження. Але я б із задоволенням знявся, тому що я просто люблю цих хлопців. Вся ця група дійсно… Це просто чудова, весела, дивно смішна група людей. Так що я хочу сказати, що я відкритий для цього.

Харрельсона скоро можна буде побачити у фільмі “веном 2”, виконавчим продюсером якого є фляйшер. Нещодавно він також знявся в бойовику “кейт” від netflix і братиме участь в майбутньому фільмі “людина з торонто” разом з кевіном хартом і кейлі куоко, вихід на якого запланований на початок наступного року.