Вибираємо гриль для пікніка

11-7-2018

Вибираємо гриль для пікніка

Ароматне м’ясо, засмажене на відкритому вогні, — невід’ємний атрибут теплого сезону. Імпровізовані пікніки з шампурами, встановленими на двох каменях, відходять у минуле. Якщо придбати таку установку (мобільну або стаціонарну), смачні страви вийдуть навіть у початківця кулінара. Вона дозволяє підсмажити м’ясні стейки, ковбаски, птицю, рибу, овочі. При цьому гриль, або барбекю не вимагає особливих зусиль при приготуванні страви і відмінно підходить для розслабленого безтурботного відпочинку. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі купить керамический гриль.
По конструкції вони схожі — це металевий ящик для приготування їжі на відкритому вогні. Різниця в тому, що в мангалі м’ясо смажиться на шампурах, портативні жаровні погано тримають тепло, тому кухареві доводиться постійно роздувати жар. Від цього страждає якість приготовлених страв, оскільки продукти нерівномірно прожариваются. Конструктивна відмінність барбекю — наявність решітки, на якій смажаться продукти.
Деякі моделі обладнані відкидною кришкою і дозволяють не тільки смажити продукти, але і тушкувати і запікати. В залежності від ціни барбекю являють собою компактні похідні пристрою або величезні печі для кафе і ресторанів. Вони оснащені тримачами для решітки, які переставляються по висоті, і регулятором піддування. Такий пристрій спрощує процес приготування і позбавляє від необхідності роздувати жар. Сферичні або яйцевидні моделі в порівнянні з прямокутними прискорюють процес готування.