Видалення цих файлів прискорить ваш мобільний телефон

24

Мобільний телефон android початкового і середнього рівня вимагає певного обслуговування. Сьогодні ми розповімо, як подарувати вашому пристрою трохи більше життя, видаливши непотрібні файли. Ми розповімо вам, як і чому ви повинні час від часу очищати кеш вашого пристрою. Кеш може призвести до несправності і заповнення сховища, а також погіршує продуктивність android-пристроїв середнього або початкового рівня, тому вони працюють повільно.

Як очистити весь кеш на вашому android

Очистити кеш вашого мобільного телефону дуже просто. У вас є два варіанти: переходити від однієї програми до іншого або видалити все відразу. Перший довший спосіб, хоча ви отримаєте більш ретельне очищення. Другий-швидший і, ймовірно, найбільш рекомендований для легкого і швидкого досягнення мети.

Очистити кеш програми по одному

Цей спосіб найдовший, але і найефективніший. Залежно від того, скільки додатків ви встановили на свій смартфон, буде потрібно більше або менше часу. Якщо у вас їх всього кілька, цей спосіб може бути найбільш зручним. Для цього вам просто потрібно виконати наступні кроки:

  1. відкрийте налаштування вашого мобільного телефону android.
  2. перейдіть до розділу “програми”.
  3. увійдіть у будь-яку програму та знайдіть “очистити кеш”.
  4. повторіть цей процес з додатками, які ви використовуєте найчастіше.

Очистити весь кеш відразу

Якщо у вас десятки додатків, можливо, попередній метод дуже стомлюючий. Для цього є кілька додатків, призначених для пошуку всього кешу, що зберігається на вашому пристрої, і його видалення.

Найбільш рекомендованим додатком для цього є очищення кеша ― оптимізація роботи. Це дуже просте додаток, яке робить саме те, що вказує його назва: очищає кеш пристрою і звільняє пам’ять. Також це безкоштовний додаток мало важить і для його використання не потрібні будь-які знання.

Чому вам слід очищати кеш пристрою

Кеш — це невеликі фрагменти інформації, які додатки і сторінки зберігають на вашому пристрої для подальшого використання. Вони зберігають невеликі “порції” інформації, які потім використовують замість повторного завантаження. Функція кешу полягає в тому, щоб прискорити відкриття додатків і їх завантаження, але це може бути не завжди так.

Коли зберігається великий обсяг кешу, сховище може заповнитися і погіршити роботу вашого пристрою. Повне сховище завжди гірше і повільніше, ніж порожнє, тому завжди рекомендується мати достатньо вільного місця.

Рекомендується час від часу очищати кеш мобільного телефону, щоб зробити пристрій швидше і очистити пам’ять, оскільки кілька місяців використання можуть містити сотні мб кешу в таких додатках, як google chrome або whatsapp.