Вихідний код twitch, інформація про доходи стримерів і інші важливі дані витекли в мережу

16

Схоже, один з найбільших стрімінгових сервісів twitch виявився жертвою атаки невідомого хакера, в результаті чого цілий ряд конфіденційних даних стали надбанням громадськості, про що повідомляє за допомогою twitter ентузіаст під ніком sinoc.

Джерело зображення: pixabay

За інформацією інсайдера, в мережу «витік» вихідний код сервісу разом з наявними коментарями до веб-сайту і ряду мобільних і консольних версій, інформація про виплати стримерам, паролі в зашифрованому вигляді, а також інша важлива інформація. При цьому ентузіаст настійно рекомендує поміняти свої паролі.

Фахівці ресурсу vgc підтверджують дану інформацію, повідомляючи, що файли об’ємом 125 гбайт, торрент-посилання на які була опублікована на сайті 4chan невідомим хакером, дійсно доступні для скачування. Як заявило vgc неназване джерело, дані, що з’явилися в мережі, є справжніми, а працівники twitch знають про злом вже кілька днів.

Джерело зображення: vgc

Повідомляється, що, крім вихідного коду, інструментів для розробників, даних про виплати стримерам, іншої інтелектуальної власності twitch, в мережу витекла інформація про якогось конкурента steam, іменованому vapor і розробляється фахівцями amazon game studios.

При цьому деякі ентузіасти, спираючись на витеклі дані, вже почали підраховувати суми, які отримали топові стримери безпосередньо від сервісу twitch: наприклад, згідно з підрахунком, опублікованим в твіті knowsomething, найбільш високооплачувані стримери за останні два роки з невеликим (з серпня 2019 по жовтень 2021 року) поповнили свій бюджет на кілька мільйонів доларів.

Джерело зображення: twitter, knowsomething

Фахівці джерела відзначають, що вже направили запит представникам twitch, проте відповіді поки не послідувало. При цьому невідомий хакер повідомив, що це лише перша частина «витоку».