В’їзні ворота

10-23-2020

Вибираючи в’їзні ворота, кожен господар шукає конструкції, які прослужать довго, не вимагаючи регулярного ремонту і додаткових фінансових вкладень. Тому, перш ніж оформити замовлення, важливо уважно оцінити вироби за низкою критеріїв. Також хочемо вам порекомендувати в’їзні ворота від компанії Техно Дім.

Надійність, адаптація до різних погодних умов

З огляду на, що в’їзні ворота експлуатуються під відкритим небом, важливо, щоб вони були підготовлені до різних погодних випробувань: сильного вітру, злив, різких перепадів температур і впливу сонця.

Компанія «Техно Дім» пропонує відкатні та розпашні ворота з алюмінію. Цей матеріал не схильний до корозії: можна не боятися, що вже в першу дощову осінь вироби покриються іржею. При цьому ворота є збірні конструкції, що також є перевагою: по-перше, в них немає зварних швів, які могли б стати вогнищами корозії. По-друге, при необхідності можна оперативно замінити будь-який пошкоджений елемент – повторної зварювання і перефарбовування воріт не потрібно.

Виробник подбав також про те, щоб елементи кріплення заповнення до рами були захищені від впливу вологості: спеціальні системи штапиків не дають волозі потрапляти на саморізи і, як наслідок, перешкоджають утворенню іржавих патьоків.

Для того, щоб підвищити жорсткість конструкцій відкатного типу, зробити їх стійкими до сильних поривів вітру, виключити ризик перекосу стулок, «Техно Дім» поєднав у воротах профілі шини і рами. Що стосується орних конструкцій, то за їх безперебійну роботу відповідають трисекційні петлі, регульовані в трьох напрямках. Вони дозволяють коригувати величину зазору, запобігаючи провисання стулок.

Щоб через роки роботи ворота виглядали як нові, на них наноситися порошкове лакофарбове покриття. Воно захищає від впливу низьких температур, прямих сонячних променів, подряпин і корозії. В цілому, ворота і хвіртки зберігають презентабельний зовнішній вигляд мінімум 15 років.

Зручність експлуатації, практичність

Ще одна важлива характеристика в’їзних воріт – комфорт експлуатації. Якісні конструкції повинні виконувати свої функції, не доставляючи господарям ніяких незручностей.

Наприклад, для того, щоб при відкритті відкатні ворота не створювали шуму, рухалися плавно, без ривків і заїдань, в них використовуються полімерні ролики і зубчаста рейка. З цього ж матеріалу виконані накладки на уловлювач, що перешкоджають появі подряпин при фіксації стулки в кінцевому положенні.