Випадіння сторінок з Google

367

Ходити навколо я не буду. Мені потрібна допомога, а швидше пояснення від вас з приводу випадання сторінок мого блогу з індексу Google. Кожен з вас, хто відвідав цю запис, є або профі або розуміючою людиною в SEO. Так як , інші б не зайшли б на цього заголовку.

І так сама суть проблеми в наступному. На протязі деякого часу, сторінки мого блогу різко почали випадати з Google. Сам я взагалі не сильний в даному питанні і не можу пояснити, а тим більше якось виправити те, що трапилося. З кожною перевіркою, сторінок ставати все менше і менше. Коли їх було теж мало, але 300, а от сьогодні після чергової перевірки їх стало 199.

Ось скрін перевірки блогу з допомогою site-auditor:

Як видно на скріні, всього проіндексовано 199 сторінок.

За запитом в Google, я отримав наступне:

Подивіться на скрін, особисто мені не зрозуміло чому після назви посади йде <<Все про все. І чому мій останній пост взагалі без назви а тільки Все про все, а де ж його назва? Має ж бути Як заробити в Інтернеті, а пише тільки ім’я блогу.

Так хто з вас може мені пояснити, що відбувається? Може я щось не правильно роблю. Може бути що шаблон кривій і він робить проблеми.

Я прекрасно розумію, що кожен з вас за просто так ні чого не робить, все треба платити і тоді буде і підказка і результат, за крайнер мірі мені так один чоловік в асьці до якого я звернувся відповів.

Але все ж, може, хтось зможе допомогти?