Витік підтвердив масштабну битву в 3 сезоні “мандалорца”

66

Багато хто погодиться з тим, що очікування, пов’язані з третім сезоном серіалу « мандалорец » – неймовірно високі, і це багато в чому завдяки запаморочливому і емоційному фіналу свого попередника.

Крім сенсаційної появи люка скайуокера, ми також побачили прощання діна джаріна з грогу, що змусило фанатів задуматися, що далі чекає головного героя. І це не кажучи про сцену після титрів з тизером серіалу про бобу фетта. Подробиці третього сезону як і раніше зберігаються в секреті, але зараз, коли зйомки проекту стартували, в мережі з’явилися деякі подробиці того, що нас чекає.

увага! нижче можливі спойлери.

Портал making star wars повідомляє, що творці шукають 75 виконавців, всі з яких згодом будуть одягнені в броню мандалорців. При цьому, протягом шоу вони часто будуть міняти свої обладунки, а багато з них будуть мати різні кольори. З точки зору сюжету, якимось чином це буде пов’язано з тим, що величезна кількість людей відгукнуться на заклик джаріна про допомогу. Також видання повідомляє, що» чутки про діна будуть поширюватися по всій галактиці”, оскільки мова піде про повернення мандалора на істинний шлях.

Цілком можливо, що дана сцена буде мати зв’язок з боротьбою діна джаріна і бо-катан крайз за темний меч, на що ми отримали натяки у фіналі другого сезону. Тим не менш, є ймовірність, що в цьому будуть замішані мофф гідеон і його армія – але це ще належить дізнатися.