Витрати в мобільних додатках в 2021 році побили черговий рекорд

30

Компанія app annie опублікувала доповідь за розмірами витрат в мобільних додатках. У 2021 році обсяг загальних витрат склав рекордні $135 млрд, що відповідає річному зростанню на 25 %. Як і раніше, найбільшу виручку забезпечили геймери: 60 % для app store і 80% для google play. На 8% зросла і кількість завантажень додатків.

Джерело зображення: mohamed hassan / pixabay.com

При цьому лідерами за кількістю завантажень і витрат виявилися додатки, пов’язані з відео, включаючи функції обміну і редагування. Найпопулярнішими по завантаженнях виявилися capcut (відеоредактор), mx takatak (індійський сервіс коротких відео) і moj (сервіс обміну відео в соцмережах, теж індійський). Найбільш активні витрати були відзначені в додатках youtube, disney+, tiktok і twitch. Пандемія і загальний перехід на удаленку спровокували зростання таких сервісів як zoom, microsoft office і teams.

У росії найбільш популярними по завантаженнях стали ігри dop 2: delete one part, going balls і phone case diy, а в світовому заліку відзначилися ігри bridge race, hair challenge, project makeover, genshin impact, roblox, amongus і pokemon unite. Найактивніше завантажували додатки в індії (20% від загального числа), сша (9%) і бразилії (8%).

Суттєвою позитивною динамікою відзначилися соціальні мережі та сервіси знайомств. Серед соцмереж найбільше зростання витрат продемонстрував tiktok, за яким послідували bigo live і discord. Найпопулярнішим серед сервісів знайомств став tinder, йому поступилися bumble і hinge.