Виявлено, як клік халка вплинув на кіновсесвіт marvel

9

В даний час marvel studios знаходяться в процесі випуску своїх проектів як в кінотеатрах, так і на disney+, і очікується, що останнім з набору для цього року, буде серіал « соколине око » – довгоочікувана сольна пригода клінта бартона.

Відомо, що проект ознаменує собою дебют кейт бішоп в mcu, яку зіграє хейлі стейнфілд. Очікується, що клінт бартон візьме на себе роль повноцінного наставника, в той час як бішоп, швидше за все, стане наступною версією соколиного ока франшизи. Як і у випадку з багатьма проектами четвертої фази, загадка полягає в тому, як буде виглядати світ після подій « месників: фінал », але зараз, схоже, ми дізналися свіжі деталі.

На reddit з’явився уривок статті про серіал ” соколине око » з майбутнього випуску tv guide. У статті конкретно обговорювався 5-річний проміжок часу після “війни нескінченності ” » де половина всіх живих істот, включаючи сім’ю клінта бартона, була перетворена в пил. Крім того, один з продюсерів marvel studios трін тран розповіла про те, що стало з нью-йорком після того, як халк клацнув пальцями в рукавичці нескінченності. Її коментарі доступні нижче:

Багато в чому місто відновилося і знову процвітає… Але цього не можна сказати про всіх його громадян.

Очікується, що в міру продовження четвертої фази mcu, клацання таноса, також відомий, як стрибок, буде відігравати важливу роль як для провідних, так і для другорядних персонажів франшизи, оскільки вони намагаються осмислити своє життя в новому світі. Оскільки “соколине око ” фокусується на жителів нью-йорка, які переживають наслідки повернення до життя всіх, безсумнівно, це повинно викликати у фанатів деякі емоційні моменти.

Прем’єра серіалу « соколине око » намічена на 24 листопада 2021 року.