WordPress хуліганить

559


Більше року ведення блогу Все про все, жодного разу не стикався з такими приколами від WordPress, як вчора. Ще вдень з роботи я спокійно заходив в адмінку блогу і все було нормально. Ввечері, повернувшись додому, ще зміг раз або два зайти в адмін панель, потім закривши її навіть не підозрював, що більше туди не вийде потрапити.

Виїхавши ввечері по справах, і повернувшись близько десятої вечора, вирішив зайти в адмінку, що б перевірити, якщо є коментарі на модерації. Спочатку мене привітно зустріла сторінка входу в адмінку, яка наполегливо попросила авторизуватися. Ввівши логін і пароль отримав повідомлення, що або пароль або ім’я введені не правильно. Спробував ще раз, але адмінка блогу продовжувала наполягати на своєму, що десь я допустив помилку.

Після цих спроб, у мене похололо всередині. Зайшов на сам блог і ще більше напружився. Сайдбар блогу виглядав розтягнутим, слова розірваними, картинки виступали за межі макету. Сторінка з портфоліо була розтягнута до не впізнанності.

Перше, що прийшло в голову, зламали блог. З іншого боку відганяючи думки про те, що хакнули, та й кому потрібен мій блог, марно намагався увійти в адмінку. Перевірив пошту, адже якщо ламають, то повинні скинути пароль, перевірка пошти показала, що ящик не зламали, значить вже 50% скинув від думки про злом блогу.

Все, що залишилося зробити це писати в супорт і нехай розбираються. Крім цього зайшов на форум WordPress, де часто спілкуюся, там теж швидко як і в супорті можна отримати відповідь. На форумі помітив пост про те, що всі і в тому числі я, хто користуються темою Vigilance від The Theme Foundry, помітили, що їх блоги перетворилися в поле військових дій, блоги стали схожі на виродків. Як виявилося, адміни зробили апдейт теми і щось змінили в коді. Тепер я зрозумів, чому в мене так виглядав сайдбар, але це не вирішувало проблеми з тим, що я не міг потрапити в адмінку блогу.

І так лист пішло в супорт, де я описав всю суть проблеми, написав адресу блогу, свій нік на блозі, логін для входу в адмінку, обидва мила прописаних в адмінці. Відповідь отримав вранці. Відповідь дуже сподобався, щось типу, у нас все відмінно з твоїм блогом сам дурень, спробуй зайти в адмінку ще раз, перевір каплокс і т. д. Часу не було вдома перевіряти, зайшов вже з роботи і результат, все працює.

Я завжди знав, що безкоштовний сир тільки в мишоловці, все було питанням часу. Безкоштовні хостинги, іноді хороші, але якщо раптом, що то трапляється і немає адекватного супорта, блог можна втратити безповоротно, ну а якщо у вас немає бекапів блогу, то це взагалі гайки. Хоча з іншої сторони більше року використання WordPress хостингу жодного разу не було таких збоїв, так і проблем взагалі не було ні коли.

На цей раз обійшлося WordPress хуліганив і заспокоївся, але не багато стає не по собі за завтрашній день, якщо знову такий збій і вже супорт ні чим не допоможе. Більше року ведення блогу коту під хвіст?

Пішов робити черговий бекап блогу ??

Чи траплялося у вас таке? Не важливо на яких хостингах ви знаходитеся, будь то станделон або безкоштовний. Як ви вирішували такі проблеми.