Я кажу вам Спасибі!

278

На поминаю що акція –обмін постовими триває!

Цей пост присвячений тим, хто мені допомагав і допомагає закладів блогу, тим хто підказує і пояснює мені нюанси не зрозумілі мені.
Один з таких чудових людей, який завжди готовий допомогти порадою, пояснити так і просто вислухати і висловити свою думку це Амірханов Ленар.

Цей чудова людина, чудовий блогер, який завжди готовий допомогти, не важливо на скільки він сам зайнятий і може у нього самого справ по горло, але він завжди відповість на чергове моє запитання, завжди підкаже. Саме Ленар, дав мені кілька порад щодо ведення мого блогу, і застосувавши ці поради через час я побачив зміни в кращу сторону на блозі. Ленар ні коли не відвернеться, не відмахнеться і не скаже що то грубе у відповідь на черговий моє питання. В цьому, на мій погляд і відрізняє Ленара від тих хто задерши ніс вважали себе “всієї блогерами рунера”, і на питання новачка посилає їх (спасибі хоч в красивій формі).

Ленар! величезне тобі спасибі за те, що ти робиш.

Ще хотілося б подякувати ще одного чудового блогера, за його допомогу, це автор блогу Життя-Зашибісь, Heromant – спасибі тобі!

Як успішно завалити свій онлайн проект? Алекс Газун вам розповість про це. Посиденьки з адміном, відмінний блог, раджу почитати.

Читайте також:
Спонсори де ви?
Продай секрет
Димок проведе семінар

Сподобався пост, підпишись на RSS, або на E-mail
Я в твіттері. Реклама на блозі