Я не жадібний.

286

Для початку хотілося б сказати величезне спасибі всім тим хто читає мій блог , так само спасибі передплатникам що стежать за оновленнями на блозі.
Шановні читачі блогу ще раз спасибі вам.

Останнім часом серед нормальних і адекватних коментарів , почастішали випадки постингу в коментарях посилань на різні сайти і блоги. У мене абсолютно немає проблем з обміном, я взагалі не жадібний до посилань , звичайно якщо це не блог або сайт який оновлюється раз в рік , а хоча б раз на тиждень , а так ж не порно сайт або сайт з безглуздим набором тексту. Але давайте все ж стежити за чистотою коментарів , а не влаштовувати з них дошку оголошень , у мене абсолютно немає бажання бачити коментарі на кшталт: «перший нах» або «засадив би» , а так само типу найкраще порно тут, для цього є інші сайти.

Шановний FlexZERO ,дякую за коментарі , хочете обмінятися постами або посилання на блоги , просто напишіть мені в аську,я подивлюся на ваш проект і якщо мені сподобатися те про що ви пишете то обов’язково зроблю огляд або дам посилання в кінці свого поста , але не треба постити в коментарях посилання на блоги , а потім питати навіщо я видалив коментар. Зверніть увагу на schtolcman‘а і Heromant‘а , адекватні коментарі і ніяких посилань на інші проекти.
Я уважно перевіряю всі коментарі , із-за специфіки роботи , я перебуваю перед комп’ютером практично 18 годин на добу , так що моніторинг блогу ведеться постійно.

І ще раз для усіх хочете постової вашого блогу чи сайту або пишіть в коментарях або в аську , після перевірки посилання , я поверну вам відповідь. Посилання на порно , а також інші сумнівні блоги/сайти , будуть видалятися.

В замін я нічого не прошу , тут все залишається на людяності і подяки , якщо ви захочете , то самі розмістите посилання на мій блог в одному з ваших постів , ну а не захочете так це ваша справа.

———————-
Ну а поки що, ви можете дізнатися що сталося з інтернетом у вихідні , а так само старий хворий єврей вам розповість про свій настрій .

Сподобався пост? Тоді підпишись на RSS