Як американський хімік Тім Скаллі хотів забезпечити ЛСД весь світ (4 фото)

95

У 60-х роках Тім Скаллі з Каліфорнії загорівся ідеєю врятувати світ за допомогою ЛСД. Спробувавши цей напівсинтетичний наркотик, Тім, страждав синдромом Аспергера, вирішив, що це універсальний засіб від усіх проблем, і він, неодмінно, повинен розповісти про його дії всьому світу. Так до нього прийшла ідея виготовлення і розповсюдження ЛСД.

Йому здавалося, що це врятує людей і зніме напруженість від жахів навколо, наприклад тієї ж війни у В’єтнамі. Він скооперувався з наркоторговцем і ще кількома захопленими хлопцями і вони відкрили підпільну лабораторію. Вони винайшли сорт ЛСД, який став світовим стандартом якості — «Помаранчевий сонячне світло».

Всі працівники лабораторії Скаллі брали величезні дози — до 75 мікрограм — і вчилися робити наркотики. У планах було створити 200 кілограм ЛСД і роздати людям. У них навіть була ідея пропонувати підприємцям розсилати листівки про свою компанію, але таємно намазати картонки невеликою дозою ЛСД, а потім оголосити, що у кожного з одержувачів тепер є безкоштовна пробна версія кислоти. Вони експериментували і фарбували марки в різні кольори, щоб подивитися на реакцію покупців. Ті розповідали, що зелена кислота жорсткіше, ніж червона, й взагалі в ній, на їхню думку, дуже багато домішок.

Як американський хімік Тім Скаллі хотів забезпечити ЛСД весь світ (4 фото)

Ключові інгредієнти для ЛСД можна було дістати тільки в Лондоні. Щоб повернутися назад, Скаллі, його дівчина і один обклеїли себе мішками з кислотою. Дівчина Скаллі допомогла їм з цим: вона володіла вродженим чарівністю, тому охорона в аеропорту не приділила перевірці достатньо уваги.

Як американський хімік Тім Скаллі хотів забезпечити ЛСД весь світ (4 фото)

У 1966 році ЛСД у Каліфорнії заборонили, і вони відкрили лабораторію в Денвері. За місяць у ній зробили 4 млн таблеток. Там працювало 20 осіб, які весь місяць були під наркотою і спали по 2-3 години на день. Поширювали ЛСД через велику організацію хіпі — «Братство вічної любові». Вони продавали і роздавали наркотики. Про «Помаранчевому сонячному світлі» заговорили по всьому світу.

Як американський хімік Тім Скаллі хотів забезпечити ЛСД весь світ (4 фото)

В кінці 60-х ЛСД заборонили скрізь, а хіміки навіть не помітили змін у законодавстві. Тіму Скаллі дали 20 років, решті близько 15. Він вийшов в 1979 році і став програмістом.

Зараз Тім Скаллі каже, що розчарувався в ЛСД. Не тому, що розлюбив смак кислоти, а тому, що зрозумів — вона не врятує світ. Тому що навіть маючи регулярний кислотний досвід, людина може залишатися агресивним.

Звідси