Як боротися зі спамом

314

Жодного дня не проходить у нашому житті, не стикаючись ми з спамом у нашій поштовій скриньці. Скільки б ми його не видаляли, зайшовши знову на пошту, ми виявляємо нові листи зі спамом, що пропонують нам перейди за посиланням у цих листах. Ось кілька порад, як можна, звичайно не на 100% забезпечити себе від спаму, але хоча б скоротити його кількість.

Ніколи не давайте вашу особисту електронну пошту:

Якщо у вас є звичка пропонувати підписку на журнали або книги, не використовуйте ваші особисті або офіційні облікові записи електронної пошти. Замість цього відкрийте іншу електронну пошту на приклад на Gmail або Mail.ru Або на якомусь іншому сервісі. Це гарантує, що ваша особиста електронна пошта буде прихована від спаму.

Використання фільтра небажаної пошти:
Більшість поштових програм надають можливість фільтрувати повідомлення, щоб спам не доходив в ваш поштовий ящик. Використовуйте цей фільтр, він не менш є ефективним способом для боротьби з небажаною поштою.

Не встановлюйте невідоме програмне забезпечення:
Є багато комп’ютерних програм у мережі, які пропонують вам безкоштовні заставки і комунальні послуги. Деякі з них містять шпигунські і рекламні програми/модулі і клавіатурні шпигуни які отримують інформацію про ваших діях. Переконайтеся, що ви періодично оновлюється ваш антивірус. Якщо ви хочете встановити таку заставку-скрінсейвер, переконайтеся, щоб цей файл після скачки з Інтернету був просканувати вашим антивірусом, на предмет виявлення шкідливого програмного забезпечення.

Встановіть фільтр спаму програмного забезпечення:
Якщо ви використовуєте Microsoft Outlook, Eudora, Mozilla Thunderbird, або який інший поштовий клієнт для управління вашими обліковими записами електронної пошти, існують вбудований механізм фільтр спаму в таких програмах, все, що вам потрібно зробити, це тільки активувати його.