Як і де можна отримати кредит з 18 років в Україні

8-31-2019

Термінова фінансова допомога часто потрібна молодим людям у зв’язку з тим, що джерела прибутку не завжди постійні і надійні, а то й зовсім відсутні. У такому випадку можна взяти онлайн кредит на доволі вигідних умовах, що пропонуються громадянам України від 18 років. Отримати необхідну суму можна за допомогою сервісу КредитФАК.

Тут багато банків та мікрофінансових компаній України пропонують свої послуги особам, які досягли повноліття. Кредити з 18 років у Києві можуть взяти студенти, молоді фахівці. За допомогою фільтрів кожен позичальник зможе вибрати відповідний продукт, оптимальний спосіб отримання коштів. Заповнення анкети можливо в будь-який час доби.

Особи від 18 років зможуть взяти кредит в банку онлайн з мінімумом документів. У більшості випадків не потрібне надання паспортних даних. Деякі організації можуть вимагати надати дані ІПН, email.

ЯК ПОДАТИ ЗАЯВКУ?

Онлайн кредити на карту доступні тим, хто правильно заповнить анкету. Процес заповнення електронної форми швидкий і простий. Спочатку ви повинні вибрати відповідну пропозицію, відвідати офіційний сайт. Мінімальний вік видачі кредитів в Україні становить 18 років.

В електронній формі позичальники повинні вказати:

  • інформацію про доходи;
  • номер свого мобільного телефону;
  • ПІБ;
  • яку суму бажають отримати;
  • тип зайнятості.

Після відправки заявки з вами зв’яжеться співробітник банку. Щоб взяти кредитну позику в Києві, потрібно мати пластикову карту або відкритий рахунок. Максимально правильне заповнення форми гарантує отримання потрібної суми в день звернення. Заповнити онлайн-заявку можуть всі бажаючі з вісімнадцятирічного віку.

ПЛЮСИ КРЕДИТУВАННЯ ОНЛАЙН

Використовуючи фільтри, відвідувач знайде найбільш підходящу пропозицію. Гроші на карту надійдуть після схвалення заявки. Кредити з вісімнадцяти років можна взяти без довідок і поручителів, на будь-які цілі.

Інші переваги кредитування в інтернеті:

  • можливість оправити анкету в кілька установ;
  • вигідні умови видачі грошових коштів;
  • спрощена схема оформлення позики;
  • гроші видаються навіть безробітним.

Потрібно знати, що вік отримання позик в Україні різний. Деякі банки Києва пропонують кредити з 18 років, інші – видають позики з 21. Ще одна з переваг – швидке прийняття рішення по заявці. Гроші надійдуть на карту або банківський рахунок відразу після схвалення банком.