Як орендувати виділений сервер!!!!

1-29-2020
Картинки по запросу Як орендувати виділений сервер!!!!

Для замовлення додаткової комплектації Вам достатньо в особистому кабінеті модифікувати конфігурацію Вашого сервера, змінивши значення параметра . На відміну від інших послуг хостингу, даний сервіс передбачає надання окремого виділеного фізичного сервера, в рамках якого Ви зможете розмістити свій проект. При цьому 100% ресурсів фізичного сервера будуть зайняті тільки Вами. Крім того, Вам не потрібно переживати за апаратні компоненти Вашого сервера – у разі відмови будь-якого з них, компонент буде замінений нашими фахівцями в найкоротші терміни і абсолютно безкоштовно. В рамках даної послуги ви зможете використовувати будь-яку підходящу Вам операційну систему. Крім того, якщо Вам потрібна панель управління сервером, ми надамо Вам сервер з вже встановленою і настроюваної панеллю керування ISP Manager. Також хочемо вам порекомендувати https://cityhost.ua/server/

Таким чином після замовлення Ви отримаєте повністю настроєний і готовий до роботи сервер. Це дає додаткові переваги при роботі з електронною поштою, веб проектами, специфічним, а також спрощує відображення мережевих атак. Якщо Ви не знайомі з такими поняттями, то можете проконсультуватися з фахівцями нашого контакт – центру. Оренда виділеного сервера — це одне з самих надійних рішень по розміщенню Ваших сайтів або даних у мережі Інтернет. Переваги виділеного сервера очевидні: висока швидкість роботи для потужних ресурсів, висока ступінь продуктивності обладнання, завдяки якому Ваш ресурс працює швидше.

Пропонуємо Вашій увазі різноманітні конфігурації виділених серверів. Ви можете зупинити свій вибір на будь-якому з них. Природно, деякі технічні характеристики здадуться вам незрозумілими — в такому разі наші експерти прийдуть на допомогу і нададуть Вам допомогти в підборі виділеного сервера. Ви також може ознайомитися на сайті та з додатковою комплектацією серверів, щоб підібрати найбільш оптимальний пакет послуг. Наш хостинг пропонує Вам замовити виділені сервера за доступною і низькою вартістю. Ви можете без особистих зусиль порівняти наші тарифи з тарифами інших компаній і виявите, що наші тарифи на виділені сервера дійсно вигідні і не дорогі.