Як організувати свято на природі

5-14-2019

Как организовать праздник на природе
Який чудовий вийшов свято – затишний, душевний, з шашликами, справжній відпочинок. Не дивно, що так багато людей полюбляють проводити свята на свіжому повітрі.
Також хочемо вам порекомендувати Кейтеринг Киев
Збережіть цю статтю в закладках, роздрукуйте (або перепишіть список покупок) і починайте втілювати його в життя, готуючи легко, смачно і з задоволенням.
Основна страва: Домашні курячі шашлички. Свято на природі дозволить приготувати їх не в духовці, а на шампурах.
Визначити та підготувати 3 рухливі і 3 спокійні ігри. Дістати і перевірити ракетки, волейбольні м’ячі , необхідні пристосування для спокійних ігор.
Визначити відсутні ланки: вугілля для багаття, засоби для розпалювання, дрова, внести в список покупок.
Купити продукти та напої зі списку покупок, наведеного нижче, відсутні дрібниці, засоби для багаття, додаткові ігри.
Рулетики з лаваша з рибою, загорнути в харчову плівку і покласти в холодильник.
Салату з помідорами “Південний” і замаринувати курячі шашлички.
Вимити і скласти в окремий пакет овочі для Салату з печених баклажанів. На місці свята в першу чергу запекти овочі, і тоді під час приготування шашлику можна буде приготувати сам салат, щоб до урочистого моменту внесення основного блюда, всі салати були готові. Таким чином, в день Дня народження ми витратимо близько 40 хвилин на підготовку до свята, маючи в резерві все необхідне, щоб провести чудовий день. Насамперед, треба визначити складові свята. Крім їжі, свято складається з гарного настрою. А гарний настрій завжди забезпечують гри. Це можуть бути рухливі ігри: волейбол, бадмінтон, літаюча тарілка, футбол, твістер; жартівливі ігри або конкурси. Якщо захочеться відпочити, можна почати грати в мафію, скрабл, крокодила або будь-які інші ігри.
Купити вугілля та засоби для розпалу або визначитися, де ви будете брати дрова.
Визначитися з меню на день народження на природі.
Залежить від фінансових можливостей, досвіду, переваг та розміру компанії. Варіанти основного страви: юшка з горілкою і поліном, шашлик: курки, баранини, яловичини, свинини, риби, покупні або домашні сосиски на шампурах або грилі.
У польових умовах найбільш гідним гарніром може бути запечений в золі картоплю.
Салат повинен бути легким і овочевим. Два або навіть може бути один. Або просто нарізані перед подачею помідори, огірки, болгарський перець, зелень. Закуски потрібно приготувати заздалегідь, вони повинні відтіняти смак основної страви.
Вид і кількість повинні бути визначені заздалегідь.
Вам можуть сподобатися ці рецепти. ru захищена законом про авторське право. Копіювання будь-якого матеріалу без згоди автора заборонено.