Як організувати захід.

6-20-2019

Як організувати захід.

Пропустимо тысячесловное керівництво з визначення теми, ідей, цілей, завдань, цільової аудиторії, формату, фінансових можливостей — дуже сподіваюся, ви і самі знаєте, що ви плануєте робити, як, на якій основі, і найголовніше: для кого. Ви захворіли, раптово треба поїхати, боїтеся щось не встигнути — цей/ ця людина допоможе, підтримає, розрадить в кінці кінців. В ідеалі це ваші друг або подруга. Досвід показує, що інтерактивні багатогодинні заходи, тобто ті, де учасникам і учасницям не прокотить сидіти з кам’яним обличчям і вбирати знання п’ять годин поспіль, жуючи печеньки і скролля instagram, але доведеться брати активну участь, краще робити у вихідний день днем. 1 – 2 годинні заходи ідеально ввечері в середу – п’ятницю. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі psbm.kiev.ua/otzyvy.
Вечори вихідних непередбачувані — тут краще оцінювати конкретну аудиторію і місто. Денний час у будній день підходить тільки для великих міст, де багато фрілансерів і фрилансерок, а також людей з більш-менш вільним графіком. Дату і час, безумовно, можна вибрати і заздалегідь, але є ризик зіткнутися з тим, що це час включена в тому просторі, де ви збиралися проводити. Тому бажано планувати захід за місяць і бронювати за 3 – 4 тижні відповідно. При виборі локації враховуйте, скільки простору вам буде потрібно, яка кількість учасників та учасниць планується і зможе їх вмістити ваше місце. Само собою враховуйте розташування в місті, а також прохідність: розпіарені антикафе одним своїм репостом допоможе залучити ще якусь кількість людей.
Також звертайте увагу на наявність води, кулери, туалету, достатньої кількості розеток, місць для сидіння і вікон, які можна відкривати і закривати. Ще варто відзначити безпека простору. Можуть заходити сторонні і передбачає формат вашого заходу такий розвиток подій. Частенько організатори і организаторки забивають на цей пункт, наївно вважаючи, що просто описового тексту в соц мережах буде достатньо. Численні дослідження довели, що текст без візуального контенту не привертає уваги, не «продається», посил не зчитується. Бажано мати одного і подругу, які займаються дизайном або має базові навички фотошопу і зможуть допомогти. Але врахуйте тимчасові витрати свого або своєї колеги — будь працю потрібно оплачувати (або вказувати, який профіт буде людині від виконання завдання: строчка в резюме